|
|
V dokumentaci VIDEO z praktického užití při skituristice
Nová generace outdoorové odolné navigace nabízí v malém, ale robustním kapesním provedení dotykový displej s úhlopříčkou 2,6", vysoce citlivý GPS přijímač s technologiií HotFix™. To vše pak v cenově dostupném balení.
Vlastnosti modelu Dakota 10
- Dotykový barevný displej s úhlopříčkou o velikosti 6,6 cm, dobře čitelný na přímém slunci.
- Robustní, vodotěsné provedení se zapuštěnýn displejem zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, prachu, špíně, vlhkosti a samotnému ponoření do vody po dobu 30 minut v metrové hloubce (test IPX7).
- Mapové podklady tvoří přednahraná základní mapa světa se stínováním reliéfu a turistická mapa ČR Topo Czech na CD.
- Přímé stahování dat ze stránek Geocaching.com (podpora formátu GPX) dále usnadňuje oblíbené vyhledávání skrýší (Geocaching).
- Vysoce citlivý GPS přijímač s možností příjmu zpřesňujícího signálu WAAS a s funkcí HotFix (předpověd rozmístění družic na obloze) zajišťují příjem signálu i v hustě zalesněných oblastech, zaříznutých údolích nebo mezi vysokými budovami.
- Vestavěná paměť 850 MB pro dohrání dalších topografických, námořních a silničních map.
Obsah balení:
- přístroj Dakota 10
- USB datový kabel
- poutko
- instalační CD s mapou Topo Czech 1:25 000
- dokumentace
|