Sledování vozidel

 

GPS-Buddy služby a řešení                                       

Systém GPS-Buddy umožňuje svým uživatelům on-line kontrolu celého vozového parku jedním kliknutím myši 24 hodin denně, 365 dní v roce. Informace jsou přístupné ihned, bez jakéhokoliv čekání na přenos dat. Přes internetové rozhraní, které je k dispozici ve většině světových jazyků, včetně češtiny, máte přístup k informacím o všech vozidlech ať jste kdekoliv. K dispozici jsou tak všechny podstatné údaje, jako je například přesná pozice a trasa (včetně kompletní historie), u sofistikovanějších řešení třeba i okamžitá teplota v nákladovém prostoru.

Celé řešení je tvořeno SW aplikací, která má formu webového rozhraní, které je přístupné z jakéhokoli počítače nebo terminálu s připojením k internetu a HW jednotky umístěné ve vozidle. Pro komunikaci mezi PC a vozidlem lze vybavení vozidla doplnit o navigaci Garmin, která obsluze navíc umožňuje obousměrnou textovou komunikaci s řidičem.

Díky systému GPS-Buddy získáte:

  • okamžité informace o aktuální poloze s přesnou lokalizací na podrobné mapě

  • digitální záznam polohy a tras

  • možnost kontroly stylu jízdy a tím i spotřeby

  • optimalizaci využití řidičů a vozového parku

  • neomezenou komunikace za fixní cenu po celé Evropě*

  • možnost zadání a odeslání cíle přímo z vašeho počítače*

  • sledování a identifikaci přívěsů a kontejnerů

  • sledování teploty

  • možnost integrace s podnikovými SW systémy

* funkce a vlastnosti využitelné pouze v případě připojení navigace Garmin

Produkty a ceny

HW jednotek je několik typů. Navzájem se liší poskytovanými funkcemi a umožňují optimalizovat pořizovací náklady podle potřeb jednotlivých uživatelů. Ke všem jednotkám je možné předplatit následující služby:

1 rok webservis+GPRS data Evropa – roční platba 7.000,- Kč bez DPH
( vhodné pro vozidla pohybující se i v zahraničí, v ceně obsažena neomezená textová komunikace )

1 rok webservis+bez SIM karty – roční platba 3.500,- Kč bez DPH
( vhodné pro vozidla pohybující se pouze v ČR, nutno dodat vlastní SIM kartu pro přenos dat )
 

Connect – akční cena 1,- Kč

Nejjednodušší jednotka, která ve své základní verzi nevyžaduje pevnou instalaci do vozidla. Jednotku stačí pouze zasunout do cigaretového zapalovače a lze ji okamžitě používat. Přemístění z jednoho vozidla do druhého je tak velmi jednoduché a snadné. V případně požadavku na pevnou instalaci je to možné s pomocí tzv. instal kitu ( 1.390,- Kč ). Tato jednotka neumožňuje připojení žádných externích periferií a čidel. Pro komunikaci lze připojit navigaci Garmin, podporovány jsou však pouze starší modely této značky ( například StreetPilot C510, nüvi 350/660 nebo nüvi 760 ).

HS1 – akční cena 2.490,- Kč

Tato jednotka je již určena pouze pro pevnou instalaci do vozidla. Zapojení je také velmi jednoduché. Tato jednotka neumožňuje připojení žádných externích periferií a čidel. Pro komunikaci lze připojit navigaci Garmin, podporovány jsou pouze nové modely této značky. Ideální pro zákazníky současně kupující nové navigace Garmin.

HS2 – akční cena 4.990,- Kč

Jednotka určená pro sofistikovanější aplikace s vysokými nároky na množství sledovaných veličin a dat. Umožňuje připojení externích čidel a senzorů, například identifikaci řidiče, pro sledování teploty, otevření/zavření dveří nebo třeba přenos alarmového hlášení.

Nabídku jednotlivých čidel vám rádi připraví,me na míre podle vašich požadavků.

Testovací provoz

Pokud vás systém GPS-Buddy zaujal, máte nyní mimořádnou možnost si jej zdarma vyzkoušet. Sledovací jednotku vám zapůjčíme až na 1 měsíc a můžete si ověřit její provoz po celé Evropě bez dalších nákladů.

Podpora

Naše společnost zajišťuje veškeré dodávky jednotek, jejich servis a také technickou podporu pro zákazníky.

Možnost načítání GPS dat do software Autopark - Kniha jízd od firmy Autologis.

Ke stažení:

Návod na používání webové aplikace GPS-Buddy (formát pdf)

Kontakt:

V případě vašeho zájmu o systémy na sledování vozidel využijte kontaktní formulář nebo kteréhokoliv z našich prodejních míst – viz záložka Kontakty.

- kontaktní formulář