Garmin Approach S20 Black Lifetime

 • funkce Autoshot
 • zobrazení tvaru greenu, skóre karta
 • funkce fitness náramku (měření denní aktivity, meření tepu, atd.)
 • chytrá upozornění (notifikace)
 • vodotěsné 5 ATM
 • výdrž až 15 hodin s GPS
 • černé provedení

Tento produkt už není v nabídce!

010-03723-01
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Tenké a lehké Garmin Approach S20 Lifetime jsou kombinací golfových hodinek s vestavěnou GPS a elegantních hodinek pro celodenní nošení s monitorem aktivity, smart funkcemi (notifikacemi) a displejem s vysokým rozlišením. K dispozici jsou ve třech barevných variantách - bílá (White), černá (Black), šedá (Slate) a modrá (Blue).

Nová funkce Autoshot round analyzer Vám měří vzdálenost rány a do hodinek se pak ukládá každá pozice během hry, což umožní pozdější velmi detailní analýzu vaší hry v aplikaci Garmin Connect. Funkce TruSwing umožňuje zobrazit si metriky švihu zazanmenané ze zařízení TruSwing. 

Při samotné hře zobrazují vzdálenosti na začátek, střed a konec greenu, vzdálenost k překážkám (bunker, voda) a zobrazí náhled na tvar greenu. Umí automaticky měřit a zaznamenávat délky ran a v tréninkovém deníku tyto rány u každé jamky i podrobně vyhodnotit. Zobrazí vzdálenosti na dogleg a layup. Pro pokročilé hráče nabízí zobrazení tvaru greenu a možnost posunu vlajky na její aktuální pozici. Při hře zapisují skórekartu, kterou umí i v rámci dané sezóny nebo jednotlivých hřišt v deníku Garmin Connect podrobně vyhodnotit.V paměti mají předehraných 40 tisíc hřišť celého světa včetně 100 českých. Samotná databáze je aktualizována několikrát ročně - přístup je zcela zdarma, po celou dobu životnosti golfových hodinek prostřednictvím aplikace Garmin Express.

Funkce sledování aktivity zaznamenává počet kroků za den, cílový počet kroků, uraženou vzdálenost a spálené kalorie pro každý zaznamenaný den (spálené kalorie (kCal) zahrnují váš základní metabolismus a kalorie spálené při vašich aktivitách).

Golfový deník

Současně s novou generací golfových hodinek představuje značka Garmin inovaci v evidenci golfové hry. Hodinky Garmin Approach S20 jsou schopné vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Data zaznamenaná hodinkami na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 37.4 x 47.6 x 11.3 mm
Displej černobílý LCD, transflektivní
Velikost displeje 23 x 23 mm (1,3")
Rozlišení displeje (š x v) 128 x 128 pixelů
Hmotnost 42,2 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž až 15h (GPS) / 8 týdnů ve standardním režimu
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ne
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ne
Teplota ne
Vibrační upozornění Ne
Ovládání hudby Ne
Vyhledání telefonu Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Porovnání aktivit Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Automatická rotace datových stránek Ne
Upozornění na neaktivitu
Kompatibilita se snímači snímač švihu TruSwing™
Vestavěná paměť ano
Základní mapa Ne
Předinstalované mapy 40.000 golfových hřišť, Lifetime
Garmin Connect Ano
Connect IQ™ Ano
Automatická synchronizace s počítačem Ne
Akcelerometr Ne
Golfové funkce vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Statistika hry prohlížení skórkarty v pc, přehled hřiště "jamku po jamce", počet puttů na kolo, zasahování fervejí, greens in regulation
Švih ano (volitelně v případě propojení s kompatibilním snímačem TruSwing), ano, tempo (časování) (volitelně), měření síly (volitelně)
Doporučení vhodné hole Ne
Autoshot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky) Ano
Měření vzdálenosti měření prošlé vzdálenosti
Režim velkých číslic Ne
Vyhrazené tlačítko greenview Ne
Playslike (měří vzdálenosti terénem se započtením změn nadmořské výšky) Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ne
Upozornění na neaktivitu ano, graficky
Vestavěný krokoměr Ano
Kde se nacházím? Ano
 • golfové hodinky Approach S20 v černé barvě
 • USB napájecí a datový kabel
 • český manuál