Becker mamba.4 CE LMU

 • voděodolná a prachuvzdorná navigace
 • pokrytí 20 států Evropy (země okolí ČR)
 • individuální tvorba tras, podpora GPX souborů
 • ovládání v rukavicích
 • Bluetooth

Tento produkt už není v nabídce!

1502200000
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Buďte vždy o zatáčku napřed s navigací BECKER mamba.4 CE LMU! Navigace splňuje veškeré požadavky a přání, které si jako motocyklista můžete přát. Byla navržena a vyrobena podle požadavků zkušených motorkářů, takže se Vám již na další cestě nestane, že Vás potká nějaká nepříjemnost.

BECKER mamba.4 CE LMU obsahuje mapy 20 evropských zemí, včetně jejich bezplatné aktualizace - Lifetime Map Updates*. (Verze BECKER mamba.4 LMU Plus navíc obsahuje kompletní databázi MARCO POLO Travel Guide a aktuální verzi bodů zájmu ADAC Camping a Pitch Guide. Navíc tento prémiový model má v obsahu balení ochranné pouzdro a speciální držák a nabíječku do automobilu, takže navigaci nemusíte využít pouze na motorce.)

BECKER mamba.4 CE LMU je připravena i do těch nejnepříznivějších podmínek - vlastní kryt navigace splňuje požadavky normy IP57 (odolnost vůči prachu a voděodolnost 30 minut v hloubce 1 metr), displej o velikosti 4.3" je vybaven technologií Blanview přinášející vysoký kontrast a výbornou čitelnost i na přímém slunci. A co je nejdůležitější - základní fukce lze bez problémů ovládat i přes rukavice pomocí velkých tlačítek.

Navigace je dodávána se speciálními držáky společnosti RAM, pomocí nichž i lze upevnit na řídítka motorky, či představec. Dále je možné navigaci zabezpečit pomocí speciálního šroubku umístěného v aktivním držáku navigace. Vyměnitelná baterie Vám zajistí provoz přístroje i mimo držák, během cesty samozřejmě můžete využít napájecího kabelu, který velmi jednoduše připojíte na baterii motocyklu.

Funkce, které oceníte

 • speciální kritéria pro motorkářemamba.4 je samozřejmě vybavena osvědčeným navigačním softwarem BECKER, rozšířeným o speciální funkce - vedle nejrychlejší, nejkratší nebo jednoduché trasy zde naleznete i tzv. klikatou trasu, navíc se třemi dalšími možnostmi individuálního nastavení může být tato klikatá trasa adaptována podle Vašeho přání a jízdních zkušeností. Navigace pak vždy najde trasu, která bude odpovídat všem Vašim nárokům a přáním. Na displeji navigaci si vždy můžete porovnat až čtyři takto navržené trasy, včetně zobrazení výškového profilu, což může být velmi užitečné zejména při průjezdu neznámým horským terénem.
 • BECKER RouteMove -  každou z navržených tras lze jednoduše přesunout na jinou silnici přetažením prstu po displeji a uložit si ji. Takto si vždy můžete velmi rychle a jednoduše přeplánovat již navrženou cestu
 • pohodlné plánování trasy - navigace dokáže naplánovat trasu na základě Vámi již projeté trasy, stejně jako na podkladu trasy, kterou jste si např. našli na internetu. Nejjednodušší cestou je v těchto případech využít plánovač tras MotoPlaner.de, což je velice pohodlný a nástroj, za jehož používání samozřejmě nemusíte platit! Naplánovou trasu (track) ve formátu GPX lze pak jednoduše nakopírovat do přístroje, případně na microSD kartu. Příjemným bonusem určitě je i databáze nejoblíbenějších motorkářských tras a hotelů, které doporučuje komunita motorkářů sdružených okolo německého portálu BikerBetten.de.
 • vše ve 3D - díky velkému a přehlednému displeji budete mít vždy dokonalý přehled o situaci na trase před Vámi, zatímco realistické znázornění terénu ve 3D Vám poskytne přesnou informaci o Vaší současné poloze a směru pohybu. Informace o trase jsou podávány jak vizuálně, tak i akusticky přes zabudovaný reproduktor. Pro ještě větší bezpečnost navigace obsahuje integrované Bluetooth rozhraní, přes které Vám do helmy (či headsetu) budou přenášeny hlasové pokyny.
* aktualizace mapy je k dispozici pouze v případě registrace navigace do 30 dnů od prvního použití přes PC aplikaci Content Manager. Mapy vycházejí 3x ročně a Lifetime je dále výrobcem poskytován buď na celou dobu funkčnosti zařízení nebo do doby, po kterou bude mít společnost United Navigation k dispozici data od dodavatelů mapových podkladů (v závisloti na tom, který z těchto dvou případů nastane dříve). Přístroje zakoupené v prodejnách gpscentrum mají tuto funkci již aktivovánu!

Additional Information

3D zobrazení budov Ano
Body zájmu (POI) ano, možnost přidání vlastních
Změna ikony vozidla Ano
Funkce proti krádeži Ne
Hlasové navádění hlásí názvy ulic
Možnost změny zobrazení mapy Ano
Držák aktivní
Profily auto, motocykl
Profily aktivit Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ne
Funkce propojení s telefonem ne
Nastavitelná datová pole Ano
Varování před sjetím ze silnice Ne
Varování před čelním nárazem Ne
Rozměry (ŠxVxH 130 x 92,2 x 29 mm
Displej barevný, dotykový (Blanview)
Velikost displeje 109 mm (4.3”)
Technologie displeje dotykový
Inverzní režim displeje automatické přepínání do nočního režimu
Rozlišení displeje (š x v) 480 x 272 pixelů
Hmotnost 280 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí), 1150 mAh
Výdrž 6 hodin max.
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost IP57 (nižší stupeň IP x7)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Integrovaná čelní kamera ne
Možnost připojení kamery ne
Vyhledání orientačních a popisných číse v ČR ano
Alarmy Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery
Nastavení výpočtu trasy rychlejší, kratší, ekonomická, klikatá, změna trasy přetažením na jinou silnici, výpočet alternativních tras, optimalizace trasy
Automatický přepočet trasy ano
Dopravní zpravodajství ne, bez možnosti zprovoznění (např. zakoupením kabelu)
Asistent řazení do jízdních pruhů Ano
Detailní navádění hlasem hlásí názvy ulic
Ovládání hlasem (češtinou) ne
Historie cestování Trip Log
Náhledy na křižovatky ne
Doplňkové navigační funkce náhled odboček a křižovatek, nastavení omezení na trase (objíždka vlastně definovaná), poslední parkovací místo, plánovač tras
Upozornění a informace rychlostní/bezpečnostní kamery, zobrazení rychlostních limitů v mapě, zobrazení nadcházející bodů zájmu podél trasy
Fotonavigace Ne
Kde se nacházím? Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ano
PC propojení USB
Automatická synchronizace s počítačem Ne
ANT+ Ne
Bluetooth ano
Wi-Fi ne
Audio výstup ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Garmin Connect Ne
Connect IQ™ Ne
Satelitní systémy ano
Ovládání hudby Ne
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty ne
Vyhledání telefonu Ne
On-line sledování (LiveTrack™) ne
Vestavěná paměť 4 GB
3D model terénu Ano
Možnost dohrání map ano
Slot na paměťovou kartu microSD
Předinstalované mapy Lifetime, 20 států Evropy
Předehrané databáze Ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 1000 / 50 / 10.000 ( uložené trasy do zaplnění paměti)
Přehrávač audio ne
babyCam™ (kamera/y do interiéru vozu) ne
Automatický záznam při nehodě ne
Digitální fotoaparát Ne
Prohlížeč obrázků Ne
Východ/západ Slunce a Měsíce Ne
Kalendář pro lov/rybolov Ne
Výpočet plochy Ne

Další podobné produkty