Becker Professional.6 LMU

  • Kapacitní displej 6,2" 
  • Doživotní aktualizace map
  • 47 států Evropy, včetně Turecka a Ruska
  • Animované navádění do jízdních pruhů
  • Aktivní držák s integrovaným kabelem RDS-TMC
  • Bluetooth, WiFi

Tento produkt už není v nabídce!

1501880000
  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Obsah balení

Details

Klíčové vlastnosti

Navigace BECKER professional.6 LMU je vybavena kapacitním 6.2“ displejem s rozlišením 800 x 480 bodů s kvalitním zobrazením a výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset SIRF Star III GSC3TWV. Vnitřní paměť flash má kapacitu 8 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB. Součástí je mapa 47 evropských států s velmi bohatými detaily a s možností doživotní aktualizace. Mapy obsahují navíc Turecko a Rusko. Ovládání přístroje je v češtině. Rozměry přístroje jsou 168.6 x 103.1 x 16 mm, hmotnost 335 gramů.

Vytvořeno pro nejnáročnější řidiče

BECKER professional.6 LMU mile překvapí kombinací moderního designu, plochého pouzdra s kovovým rámem a 6.2" kapacitním displejem s vysokým rozlišením a jasem. Praktický magnetický držák s integrovaným přijímačem RDS-TMC navíc umožňuje snadnou instalaci i další manipulaci s přístrojem. Přístroj BECKER professional.6 LMU vyniká především novým držákem Becker MagClick s patentovaným magnetickým systémem, s jehož pomocí bezpečně upevníte navigaci ve vašem voze. Přístroj pak jednoduše nacvaknete či vycvaknete z držáku. Polarizované magnetické destičky umožňují bezpečný přenos napájení z držáku do samotné navigace, takže na nepohodlné zapojování kabelů můžete s radostí zapomenout. Držák je vybaven systémem se čtyřmi otvory HerbertRichter(HR), a je tedy kompatibilní s mnoha dalšími adaptéry, určenými pro alternativní montáž do vozidel. Navigace tak má nejlepší předpoklady pro trvalou instalaci ve vašem voze.

Zcela novým volitelným kritériem je volba trasy v závislosti na stoupání nebo klesání na trase. Díky funkci Becker RouteMove lze změnit trasu prostým přetažením prstem.

Prémiový obsah

V přístroji naleznete předinstalovaný průvodce po Evropě MARCO POLO Travel Guide, který obsahuje podrobné informace o zajímavých místech (muzea, restaurace, památky) jako jsou podrobný popis, fotografie nebo otevírací doba.

Video vstup

Navigace je vybavena klasickým A/V vstupem, takže je možné připojit například couvací kameru nebo externí přehrávač.

WiFi a Bluetooth

Prostřednitvím WiFi a mobilního telefonu v režimu “hotspot” je možné využívat služby Becker Link2Live Pro, doživotní předplatné je součástí přístroje. Získáte tak přístup k on-line dopravním informacím a dalším službám jako např. on-line vyhledávání v databázích POI. Bluetooth umožňuje používat navigaci jako hadsfree pro Váš mobilní telefon.

Chytré funkce

Proslulý Becker SituationScan nabízí sadu funkcí, které zpříjemní vaši jízdu užitečnými informacemi a doporučeními. To vše s přihlédnutím k aktuální dopravní situaci. Díky přehledné animaci řazení do jízdních pruhů Pro 3D se vždy včas dozvíte, kdy a do jakého pruhu se máte zařadit. 3D zobrazení terénu ve vysokém rozlišení znázorňuje výškový profil vaší trasy, křižovatky, budovy a další orientační body ve 3D.

Vyhledávání popisných čísel

Navigace Becker umožňují přesné vyhledávání adres včetně popisných i orientačních čísel i v těch nejmenších obcích v České republice a na Slovensku.

Ovládání hlasem

Díky funkci Becker OneShot je možné nadiktovat adresu hlasem a to i v češtině.

Doživotní aktualizace map

Mapy 47 evropských států jsou předinstalovány přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatné doživotní aktualizace. Během jízdy se tak vyhnete nepříjemnostem jako jsou například změny dopravního značení či dlouhodobé uzávěry při opravách silnic. K aktivaci doživotních aktualizací map je třeba přístroj zaregistrovat pomocí programu Becker Content Manager do 30 dní od jeho prvního použití. Nové mapy vycházejí až 3x ročně.

 

Additional Information

Velikost displeje 158 mm (6.2")
Integrovaná čelní kamera ne
Dopravní zpravodajství ano, v napájecím kabelu, Link2Live (přes WiFi)
Možnost připojení kamery ano
Držák aktivní