Becker professional.6sl EU

  • kapacitní displej 6,2" 
  • doživotní aktualizace map
  • 46 států Evropy, včetně Turecka a Ruska
  • animované navádění do jízdních pruhů
  • aktivní držák s integrovaným kabelem RDS-TMC
  • Bluetooth
  • WiFi - dopravní info, stažení map

Tento produkt už není v nabídce!

200064
  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Obsah balení

Details

Klíčové vlastnosti

Navigace Becker professional.6sl EU je vybavena 6.2“ kapacitním displejem s rozlišením 800 x 480 bodů s kvalitním zobrazením a výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset SIRF Star III GSC3TWV. Vnitřní flash paměť má kapacitu 8 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB nebo WiFi. Součástí je mapa 46 evropských států s velmi bohatými detaily a s doživotní aktualizací. Mapy navíc obsahují Turecko a Rusko. Ovládání přístroje je v češtině. Rozměry přístroje jsou 168.6 x 103.1 x 16 mm, hmotnost 335 gramů.

Jednou z novinkových funkcí je i volba trasy v závislosti na stoupání nebo klesání na trase. Díky funkci Becker RouteMove lze navíc trasu změnit prostým přetažením prstu po mapě na příslušnou pozici.

Vytvořeno pro nejnáročnější řidiče

Becker professional.6sl EU mile překvapí kombinací moderního designu, plochého pouzdra s kovovým rámem a 6.2" kapacitním displejem s vysokým rozlišením a jasem. Praktický magnetický držák s integrovaným přijímačem RDS-TMC navíc umožňuje snadnou instalaci i další manipulaci s přístrojem. Přístroj Becker professional.6sl EU vyniká především novým držákem Becker MagClick s patentovaným magnetickým systémem, s jehož pomocí bezpečně upevníte navigaci ve vašem voze. Přístroj pak jednoduše nacvaknete či vycvaknete z držáku. Polarizované magnetické destičky umožňují bezpečný přenos napájení z držáku do samotné navigace, takže na nepohodlné zapojování kabelů můžete s radostí zapomenout. Držák je vybaven systémem se čtyřmi otvory HerbertRichter(HR), a je tedy kompatibilní s mnoha dalšími adaptéry, určenými pro alternativní montáž do vozidel. Navigace tak má nejlepší předpoklady pro trvalou instalaci ve vašem voze.

Prémiový obsah

V přístroji naleznete předinstalovaný průvodce po Evropě MARCO POLO Travel Guide, který obsahuje podrobné informace o zajímavých místech (muzea, restaurace, památky) jako jsou podrobný popis, fotografie nebo otevírací doba.

Video vstup

Navigace je vybavena klasickým A/V vstupem, takže je možné připojit například couvací kameru nebo externí přehrávač.

WiFi a Bluetooth

Prostřednitvím WiFi a mobilního telefonu v režimu “hotspot” je možné využívat služby Becker Link2Live Pro, doživotní předplatné je součástí přístroje. Získáte tak přístup k on-line dopravním informacím a dalším službám jako např. on-line vyhledávání v databázích POI. Bluetooth umožňuje používat navigaci jako handsfree pro mobilní telefon. Přes konektivitu WiFi můžete stahovat nové mapy přímo do přístroje, bez nutnosti připojení k počítači.

Chytré funkce

Proslulý Becker SituationScan nabízí sadu funkcí, které zpříjemní jízdu užitečnými informacemi a doporučeními. To vše s přihlédnutím k aktuální dopravní situaci. Díky přehledné animaci řazení do jízdních pruhů Pro 3D se vždy včas dozvíte, kdy a do jakého pruhu se máte zařadit. 3D zobrazení terénu ve vysokém rozlišení znázorňuje výškový profil vaší trasy, křižovatky, budovy a další orientační body ve 3D.

Vyhledávání popisných čísel

Navigace Becker umožňují přesné vyhledávání adres včetně popisných i orientačních čísel i v těch nejmenších obcích v České republice a na Slovensku.

Ovládání hlasem

Díky funkci Becker OneShot je možné nadiktovat adresu hlasem, a to i v češtině.

Doživotní aktualizace map

Mapy 46 evropských států jsou předinstalovány přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatné doživotní aktualizace. Během jízdy se tak vyhnete nepříjemnostem jako jsou například změny dopravního značení či dlouhodobé uzávěry při opravách silnic. K aktivaci doživotních aktualizací map je třeba přístroj zaregistrovat pomocí programu Becker Content Manager do 30 dní od jeho prvního použití. Nové mapy vycházejí až 3x ročně.

 

Additional Information

GPS SiRF Star III GSC3TW
Rozměry (ŠxVxH) 168.6 x 103.1 x 16 mm
Displej 65K barevný TFT, Multi-Touch
Displej dotykový
Inverzní režim displeje automatické přepínání do nočního režimu
Velikost displeje 158 mm (6.2")
Rozlišení displeje (š x v) 800 x 480 pixelů
Hmotnost 335 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž do 2 hodin
Odolnost proti vibracím ne
Voděodolnost ne
Provozní teplota -20°C až +60°C
Držák aktivní, magnetický
Slot na paměťovou kartu microSD™ (až 32 GB) - karta není v balení
Vestavěná paměť 8 GB
Základní mapa Ano
Mapový region Evropa
Předinstalované mapy Evropa
3D zobrazení budov Ano
Možnost dohrání map ano
Předehrané databáze Marco Polo Travel Guide
Body zájmu (POI) ano, možnost přidání vlastních
Track log (záznam prošlé trasy) Ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 0 / 0
Historie cestování Trip Log
Profily auto, chodec
Profily aktivit Ne
Změna ikony vozidla Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Možnost změny zobrazení mapy Ano
Funkce proti krádeži Ano
Vyhledání orientačních a popisných číse v ČR ano
Náhledy na křižovatky funkce Pro 3D
Nastavení výpočtu trasy rychlejší, kratší, ekonomická, přímo (vzdušnou čarou), výpočet alternativních tras, optimalizace trasy
Automatický přepočet trasy ano
Asistent řazení do jízdních pruhů Ano
Hlasové navádění hlásí názvy ulic
Detailní navádění hlasem hlásí názvy ulic
Ovládání hlasem (češtinou) ne
Upozornění a informace rychlostní/bezpečnostní kamery, školní zóny, zobrazení rychlostních limitů v mapě, zobrazení nadcházející bodů zájmu podél trasy, upozornění na překročení rychlosti
Alarmy Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery, Alarm na školní zóny
PC propojení microUSB, bezdrátově (Wi-FI)
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Bluetooth ano
Dopravní zpravodajství v napájecím kabelu, přes mobilní telefon (živé zpravodajství)
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Funkce propojení s telefonem doprava živě
Fotonavigace Ne
Digitální fotoaparát Ne
Prohlížeč obrázků Ne
Kde se nacházím? Ano