Forerunner 225 WHR

  • tréninkové hodinky s integrovaným GPS přijímačem
  • první hodinky značky Garmin s vestavěným, optickým snímačem srdečního tepu
  • měření času, rychlosti, vzdálenosti a spálených kalorií
  • funkce hodinek ( čas, budík)
  • záznam trasy tréninku
  • intervalový trénink (nastavení průběhu cvičení, včetně odpočinku)
  • konfigurace datových polí
  • technologie Bluetooth

 

Tento produkt už není v nabídce!

010-01472-11
  • Popis produktu
  • Obsah balení

Details

Hodinky Forerunner 225 jsou prvními hodinkami značky Garmin s vestavěným, optickým snímačem srdečního tepu.

Optický snímač je schopen měřit tep přímo na zápěstí a k měření tepu tak nepotřebují standardní hrudní pás. Měření tepu pomocí optického snímače je jednoznačně pohodlnější, má však i svoje úskalí. Hodinky by měly být na ruce optimálně utaženy a při zimních sportech se srdeční tep nedá měřit, pokud hodinky připnete přes rukáv. V případě tetování nebo v případě tmavších odstínů kůže může být funkčnost optického snímače omezená. Značka Gamin myslí u Forerunner 225 i na tyto situace a umožňuje kromě optického měření i možnost připojení klasického hrudního pásu. Pokud hrudní pás použijete, má před optickým snímačem přednost.

Garmin Forerunner 225 jsou běžecké hodinky, které jsou ale využitelné i pro řadu jiných sportů, včetně chůze, cyklistiky, lyžování, in-line bruslení a dalších.

Garmin Forerunner 225 je vybaven barevným displejem s vynikající čitelností na přímém slunci. Informace o srdečním tepu mohou být na displeji doplněny barevným, přehledným zobrazením aktuální tepové zóny. Hodinky v průběhu běhu upozorní na řadu skutečností, ať už jde o opuštění zvoleného tepového rozsahu, fáze intervalového tréninku či automatické splnění nastaveného úseku. Hodinky umí upozornit jak akusticky, tak i vibračním alarmem.

Máte zkušenost s jiným sporttesterem? Vyzkoušejte si, jak Forerunner 225 sedí na ruce!

Hodinky jsou vhodné i pro běžce s menším zápěstím, kteří mají s většími hodinkami nebo tvrdými řemínky problém. Řemínky u Garminu jsou měkké a hustě perforované. Umožňují tak pohodlné nošení a plynulý odvod potu v průběhu sportovní aktivity. Forerunner 225 se konstrukčně neliší od běžných hodinek, má výměnné řemínky ukotvené na pevných osičkách. Nošení hodinek je pohodlné nejen při sportu, ale i v běžném životě. I tím se Forerunner 225 liší od větších a starších GPS sporttesterů.
Hodinky obsahují vestavěný akcelerometr, který dokáže měřit tempo a vzdálenost i při tréninku na běžeckém páse nebo při halových sportech. Nejsou potřeba žádná dodatečná čidla, která se v minulosti připínala na nohu, informace o čase, tempu nebo vzdálenosti jsou snadno k dispozici při venkovním i halovém tréninku.

Zaznamenaný trénink se dá jednoduše přenést do elektronického tréninkového deníku GarminConnect. K dispozici je klasické USB propojení s počítačem nebo bezdrátové Bluetooth propojení s mobilními zařízeními typu iOS nebo Android. Pomocí propojení s chytrým mobilním telefonem je možné využít i funkce živého sledování (LiveTracking), které umožňuje on-line sdílet polohu, rychlost, srdeční tep a další údaje o sportovci v průběhu tréninku nebo závodu s trenérem nebo okruhem přátel či fanoušků.
Ovládání hodinek Forerunner 225 je vemi jednoduché a je k dispozici plně v českém jazyce, podobně jako tréninkový deník GarminConnect. Tréninkový deník GarminConnect je k dispozici plně zdarma, prostřednictvím počítače a běžného internetového prohlížeče, nebo pomocí chytrých mobilních telefonů a mobilní aplikace GarminConnect Mobile App. Tréninkový deník umožňuje přehledné ukládání sportovních výkonů, jejich podrobnou analýzu a take sdílení s přáteli či trenérem. V tréninkovém deníku je možné vytvářet intervalové tréninky a take sledovat vývoj sportovní výkonnosti.

Obsah balení:
- Forerunner 225
- USB kabel pro propojení s PC
- dokumentace