Garmin Approach G8 Lifetime

 • 3" kapacitní dotykový displej 
 • citlivý GPS
 • 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
 • skóre karta pro 4 hráče
 • posun pozice vlajky do přesné pozice na greenu
 • PinPointer, měření prošlé vzdálenosti
 • zaměření jamky, na kterou není vidět
 • odolnost proti vodě
 • výdrž až 15 hodin s GPS
 • Bluetooth (smart funkce), Wi-Fi

Tento produkt už není v nabídce!

010-01231-01
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Špičková golfová navigace Garmin Approach G8 Lifetime s 3" barevným kapacitním displejem, předehranou databází golfových hřišť, Bluetooth (smart funkcemi), Wi-Fi a skóre kartou pro 4 hráče. Měří délku rány, vzdálenost v libovolnému bodu. Výdrž až 15 hodin na GPS, volitelně lze připojit čidlo na zlepšení švihu TruSwing.

Přístroj Garmin Approach G8 má v paměti databázi více než 38.000 (95%) všech světových golfových hřišť, včetně více než 100 českých. Samotná databáze je aktualizována několikrát ročně - přístup je zcela zdarma, po celou dobu životnosti přístroje prostřednictvím aplikace Garmin Express.

PinPointer

Garmin Approach G8 je vybaven funkcí PinPointer, která zobrazuje vzdálenost a směr k jamce. Pokud je mezi hráčem a jamkou horizont, není nutné vysílat kolegu nebo caddyho na kopec, aby vám ukázal směr k jamce. Jednoduše to zařídí právě tato funkce, která byla dosud k dispozici jen u dražších golfových GPS navigací.

Počítání hry, měření vzdáleností

Garmin Approach G8 umožňuje počítání zapisovat skóre pro hru na rány, systém Stableford, Skins Game i při hře na jamky. Současně podporuje počítání hry na základě handicapu. Jednoduchým způsobem dokáže měřit délku rány a dokonce vyhodnotit i průměrné délky dosahované jednotlivými holemi. Současně poskytuje informaci o vzdálenosti, kterou hráč na hřišti ušel v průběhu hry.

Navigace nabízí přesnější měření vzdálenosti z vaší pozice k začátku, středu a konci greenu. Rovněž zobrazuje délku k ostatním objektům na golfovém hřišti (překážky, Layup, Dogleg a další). Po stisku tlačítka Green znázorní detail jamkoviště, na kterém je možné přesunout pozici vlajky a zobrazit zbývající vzdálenost přímo k jamce. 

Plánujte, analyzujte

Díky obloukům vyznačeným na mapě ve vzdálenosti 100, 150, 200 a 250 metrů od jamky vám bude na správné rozhodnutí stačit jeden pohled. Dotykové zaměřování cíle vám umožňuje dotykem kteréhokoliv místa na displeji zjistit přesnou vzdálenost do zvoleného místa i zbývající vzdálenost z tohoto místa k vlajce.

Již v průběhu kola si můžete prohlížet informace o počtu puttů, délce úderů, statistiku zasahování fervejí vpravo nebo vlevo, počtu greenů v regulaci, době hry a ušlé vzdálenosti. Garmin Approach G8 vám umožňuje vést statistiku vzdáleností, které dosahujete jednotlivými holemi. Kromě toho můžete jednotlivým holím přidělit i vlastní jména, od Mashie po Niblick. Digitální skóre karta umožňuje zaznamenávat skóre až čtyř hráčů současně. Záznam skóre si můžete později prostřednictvím počítače (Garmin Connect) vytisknout.

Displej

Garmin Approach G8 se může pochlubit přehledným barevným 3“ kapacitním displejem a tloušťkou pouhého 1,4 cm. Displej je přizpůsoben pro ovládání jak holým prstem, tak i v rukavicích. Na displeji je možné zobrazit objekty a důležitá místa na ferveji, včetně vzdáleností k nim. Mezi taková místa patří bunkry, vodní překážky, green, Dogleg, Layout a další. Při zobrazení detailu greenu je možné na dotykovém displeji posunout pozici vlajky do přesné pozice na greenu, kde se v daný den nachází. Zobrazené vzdálenosti k začátku/konci greenu a jamce pak budou respektovat tuto zvolenou pozici. Dvě klasická tlačítka navíc zajišťují pohodlné ovládání bez nutnosti zbytečných prodlev. Celý přístroj je samozřejmě odolný vůči silnému dešti nebo dokonce potopení do vody.  

Konektivita - Bluetooth, Wi-Fi

Garmin Approach G8 má k dispozici řadu dalších vylepšení, mezi které patří delší výdrž baterií (až 15 hodin provozu s GPS). Pro hráče, kteří ani na golfovém hřišti nejsou v klidu bez kontaktu s pracovními povinnostmi, nabízí funkci smartphone notifikací. Kompatibilní chytré telefony je možné ponechat v klidu, potichu v bagu a všechna příchozí/ztracená volání, včetně SMS zpráv se zobrazí na displeji hodinek. V rámci synchronizace s mobilním telefonem přístroj převezme databázi kontaktů, takže příchozí hovor zobrazí včetně jména volajícího.

Wi-Fi pak umožňuje jednodušší automatickou aktualizaci hřišť bez nutnosti připojení přístroje k PC.

Golfový deník

Garmin Approach G8 je schopný vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Zaznamenaná data na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě.

Golfový švih

Garmin Approach G8 je kompatibilní se speciálním snímačem pohybu hole při odpalu - TruSwing. Pomocí tréninkových funkcí SwingTempo a TempoTraining můžete zlepšovat své golfové dovednosti. Funkce SwingTempo umí analyzovat časování nápřahu a švihu a jejich vzájemný vztah prezentovat jako poměr, který by se v ideálním případě měl blížit poměru 3:1. Funkce TempoTraining používá ideální poměr 3:1, na který pomocí zvukových signálů upozorňuje hráče golfu a snaží se ho učit správnému časování golfového nápřahu a švihu.

 

golfová statistika

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 58 x 112 x 14 mm
Displej 65K barevný TFT
Velikost displeje 39 x 65 mm (3")
Rozlišení displeje (š x v) 240 x 400 pixelů
Hmotnost 112,6 g
Typ baterie dobíjecí Li-pol
Výdrž do 15 hodin
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost IP x7 (30min/1m)
Provozní teplota -20°C až +60°C
PC propojení microUSB, bezdrátově (Wi-FI)
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ne
Wi-Fi ano
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Elektromagnetický kompas Ne
Vyhledání telefonu Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Porovnání aktivit Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Automatická rotace datových stránek Ne
Kompatibilita se snímači snímač švihu TruSwing™
Vestavěná paměť ano
Základní mapa Ne
Předinstalované mapy 40.000 golfových hřišť, Lifetime
Garmin Connect Ano
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Akcelerometr Ne
Golfové funkce vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Statistika hry prohlížení skórkarty v pc, přehled hřiště "jamku po jamce", počet puttů na kolo, zasahování fervejí, greens in regulation
Švih ne
Doporučení vhodné hole Ano
Autoshot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky) Ne
Měření vzdálenosti měření prošlé vzdálenosti, pinpoiter, dotykem na libovolné místo na mapě hřiště, uložená pozice se zobrazí na mapě, výpočet vzdálenosti pro odpal na green z libovolného mista na hřišti
Režim velkých číslic Ano
Vyhrazené tlačítko greenview Ano
Playslike (měří vzdálenosti terénem se započtením změn nadmořské výšky) Ano
Kde se nacházím? Ano
Face to Target - líc k cíli Ano
Club Path - trasa hlavy hole Ano
Club Path Coordinates - informace o místu kde hlava zasáhla míček Ano
Dynamic Loft - dynamický sklon Ano
Shaft Angle - sklon násady Ano
Shaft Lean - úhel násady Ano
Swing Speed - rychlost hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem Ano
Wrist Path Coordinates - informace o držení násady Ano
 • golfový GPS přístroj Approach G8 s předehranou databází hřišť po celém světě
 • úchyt s karabinou
 • USB napájecí a datový kabe + AC adaptérl
 • český manuál

Další podobné produkty