Garmin Approach S4 White Lifetime

 • černobílý dotykový displej
 • citlivý GPS
 • 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
 • skóre karta pro 1 hráče
 • posun pozice vlajky do přesné pozice na greenu
 • odolnost proti vodě
 • výdrž až 10 hodin s GPS
 • Bluetooth (smart funkce)
 • bílá barva

Tento produkt už není v nabídce!

010-01212-00
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Golfové hodinky Garmin Approach S4 White Lifetime s černobílým dotykovým displejem, předehranou databází golfových hřišť, Bluetooth (smart funkcemi) a skóre kartou pro 1 hráče. Měří délku rány, vzdálenost v libovolnému bodu. Výdrž až 10 hodin na GPS, elegantní bílé provedení.

Golfové hodinky Garmin Approach S4 jsou výjimečně tenké a lehké, s možností zobrazení podrobné mapy golfového hřiště. Ve své paměti mají hodinky nahráno cca 38.000 (95%) všech světových golfových hřišť, včetně více než 100 českých. Samotná databáze je aktualizována několikrát ročně - přístup je zcela zdarma, po celou dobu životnosti golfových hodinek prostřednictvím aplikace Garmin Express.

Počítání hry, měření vzdáleností

Hodinky Garmin Approach S4 umožňují počítání hry na rány nebo na Stableford. Současně podporují počítání hry na základě handicapu. Jednoduchým způsobem dokážou měřit délku rány a dokonce vyhodnotit i průměrné délky dosahované jednotlivými holemi. Hodinky současně poskytují informaci o vzdálenosti, kterou hráč na hřišti ušel v průběhu hry.

Displej

Použitý černobílý dotykový displej je přizpůsoben pro ovládání jak holým prstem, tak i v rukavicích. Na displeji je možné zobrazit objekty a důležitá místa na ferveji, včetně vzdáleností k nim. Mezi taková místa patří bunkry, vodní překážky, green, Dogleg, Layout a další. Při zobrazení detailu greenu je možné na dotykovém displeji posunout pozici vlajky do přesné pozice na greenu, kde se v daný den nachází. Zobrazené vzdálenosti k začátku/konci greenu a jamce pak budou respektovat tuto zvolenou pozici. Celé hodinky jsou samozřejmě odolné vůči silnému dešti nebo dokonce potopení do vody.

Notifikace

Hodinky Garmin Approach S4 mají k dispozici řadu dalších vylepšení, mezi které patří delší výdrž baterií (až 10 hodin provozu s GPS nebo až 6 týdnů v režimu hodinek). Pro hráče, kteří ani na golfovém hřišti nejsou v klidu bez kontaktu s pracovními povinnostmi, nabízí hodinky funkce smartphone notifikací. Kompatibilní chytré telefony je možné ponechat v klidu, potichu v bagu a všechna příchozí/ztracená volání, včetně SMS zpráv se zobrazí na displeji hodinek. Hodinky v rámci synchronizace s mobilním telefonem převezmou databázi kontaktů, takže příchozí hovor zobrazí včetně jména volajícího.

Golfový deník

Současně s novou generací golfových hodinek představuje značka Garmin inovaci v evidenci golfové hry. Hodinky Garmin Approach S6 jsou schopné vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Data zaznamenaná hodinkami na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě.

golfová statistika

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 46 x 61,3 x 14,8 mm
Displej dotykový, černobílý LCD
Velikost displeje průměr 25.4 mm (1")
Rozlišení displeje (š x v) 128 x 128 pixelů
Hmotnost 58,4 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž 10 h GPS (trénink) nebo 6 týdnů v režimu hodinek
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost 1 ATM
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ne
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ne
Teplota ne
Vibrační upozornění Ne
Ovládání hudby Ne
Vyhledání telefonu Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Porovnání aktivit Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Automatická rotace datových stránek Ano
Upozornění na neaktivitu
Kompatibilita se snímači snímač švihu TruSwing™
Vestavěná paměť ano
Základní mapa Ne
Předinstalované mapy 40.000 golfových hřišť, Lifetime
Garmin Connect Ano
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Akcelerometr Ano
Golfové funkce vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Statistika hry prohlížení skórkarty v pc, přehled hřiště "jamku po jamce", počet puttů na kolo, zasahování fervejí, greens in regulation
Švih ne
Doporučení vhodné hole Ne
Autoshot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky) Ne
Měření vzdálenosti měření prošlé vzdálenosti, dotykem na libovolné místo na mapě hřiště, výpočet vzdálenosti pro odpal na green z libovolného mista na hřišti
Režim velkých číslic Ne
Vyhrazené tlačítko greenview Ano
Playslike (měří vzdálenosti terénem se započtením změn nadmořské výšky) Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ne
Upozornění na neaktivitu ne
Vestavěný krokoměr Ne
Kde se nacházím? Ano