Garmin Approach S40 Black, CT10 Bundle

 • barevný displej, výborně čitelný na slunci
 • citlivý GPS
 • 41 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
 • digitální skóre karta
 • grafické zobrazení greenu s možností umístění jamky
 • kompatibilní s bezdrátovými senzory (TruSwing, CT10)
 • odolnost proti vodě
 • výdrž až 15 hodin s GPS, až 10 dnů v režimu hodinek
 • Bluetooth (smart funkce), ANT+
 • včetně sady tří kusů CT10
 • černá barva

Tento produkt už není v nabídce!

010-02140-03
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Golfové hodinky Garmin Approach S40 Black  s barevným displejem, předehranou databází golfových hřišť, Bluetooth (smart funkcemi) a skóre kartou pro 1 hráče. Měří délku rány, vzdálenost v libovolnému bodu, navíc i švih (pomocí externích čidel CT10, které jsou součástí balení po třech kusech a nebo lze připojit volitelně i k TruSwing). Výdrž až 15 hodin na GPS, černé provedení.

Golfové hodinky Garmin Approach S40 jsou výjimečně tenké, lehké a vůbec poprvé nabízí barevný dotykový displej s možností zobrazení podrobné mapy golfového hřiště. Navíc jsou jako první hodinky Garmin schopné měřit, analyzovat a také vyučovat golfový švih při připojení externích čidel CT10, které jsou v balení buďto po třech kusech nebo deseti, a také s čidlem TruSwing. Ve své paměti mají hodinky Approach S40 nahráno cca 41.000 všech světových golfových hřišť, včetně více než 100 českých. Samotná databáze je aktualizována několikrát ročně - přístup je zcela zdarma, po celou dobu životnosti golfových hodinek prostřednictvím aplikace Garmin Express.

Displej

Použitý barevný dotykový displej je přizpůsoben pro ovládání jak holým prstem, tak i v rukavicích. Na displeji je možné zobrazit objekty a důležitá místa na ferveji, včetně vzdáleností k nim. Mezi taková místa patří bunkry, vodní překážky, green, Dogleg, Layout a další. Při zobrazení detailu greenu je možné na dotykovém displeji posunout pozici vlajky do přesné pozice na greenu, kde se v daný den nachází. Zobrazené vzdálenosti k začátku/konci greenu a jamce pak budou respektovat tuto zvolenou pozici. Celé hodinky jsou samozřejmě odolné vůči silnému dešti nebo dokonce potopení do vody.

Notifikace

Hodinky Garmin Approach S40 mají k dispozici řadu dalších vylepšení, mezi které patří delší výdrž baterií (až 15 hodin provozu s GPS nebo až 10 dnů v režimu hodinek). Pro hráče, kteří ani na golfovém hřišti nejsou v klidu bez kontaktu s pracovními povinnostmi, nabízí hodinky funkce smartphone notifikací. Kompatibilní chytré telefony je možné ponechat v klidu, potichu v bagu a všechna příchozí/ztracená volání, včetně SMS zpráv se zobrazí na displeji hodinek. Hodinky v rámci synchronizace s mobilním telefonem převezmou databázi kontaktů, takže příchozí hovor zobrazí včetně jména volajícího.

Golfový deník

Současně s novou generací golfových hodinek představuje značka Garmin inovaci v evidenci golfové hry. Hodinky Garmin Approach S40 jsou schopné vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Data zaznamenaná hodinkami na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě.

 

Additional Information

Technologie displeje dotykový
Rozměry (ŠxVxH) 43.4 x 43.4 x 11.7 mm
Displej barevný, transflective MIP (Memory-in-Pixel)
Velikost displeje průměr 30,4 mm (1.2”)
Rozlišení displeje (š x v) 240 x 240 pixelů
Hmotnost 43 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž až 15 hod. s GPS/10 dní jako chytré hodinky
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ne
Teplota ne
Vibrační upozornění Ano
Ovládání hudby Ne
Vyhledání telefonu Ano
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Porovnání aktivit Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Automatická rotace datových stránek Ano
Upozornění na neaktivitu
Kompatibilita se snímači ano, snímač švihu TruSwing™
Vestavěná paměť ano
Předinstalované mapy 42.000 golfových hřišť
Garmin Connect Ano
Connect IQ™ Ano
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Akcelerometr Ano
Golfové funkce ano, vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Statistika hry prohlížení skórkarty v pc, přehled hřiště "jamku po jamce", počet puttů na kolo, zasahování fervejí, greens in regulation
Švih ano (volitelně v případě propojení s kompatibilním snímačem TruSwing)
Doporučení vhodné hole Ne
Autoshot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky) Ano
Měření vzdálenosti měření prošlé vzdálenosti, dotykem na libovolné místo na mapě hřiště, uložená pozice se zobrazí na mapě, výpočet vzdálenosti pro odpal na green z libovolného mista na hřišti, manuální umístění jamky
Režim velkých číslic Ano
Vyhrazené tlačítko greenview Ano
Playslike (měří vzdálenosti terénem se započtením změn nadmořské výšky) Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky, vibrace
Vestavěný krokoměr Ano
Kde se nacházím? Ano
 • golfové hodinky Approach S40 s černým silikonovým řemínkem
 • CT 10 (sada tří kusů)
 • USB napájecí a datový kabel
 • český manuál

Další podobné produkty