Garmin Delta Sport XC Bundle

 • elektronický obojek pro výcvik psů
 • zvukové a vibrační upozornění
 • impulsní upozornění, dosah 1200 metrů
 • ovládání až 3 psů
 • 5 režimů

Tento produkt už není v nabídce!

010-01470-03
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Garmin Delta Sport XC je elektronický výcvikový obojek s funkcí BarkLimiter™ pro omezení štěkání. Zařízení je ergonomicky navržené tak, aby jej bylo možné ovládat jednou rukou - 3 "akční" tlačítka slouží na výběr způsobu korekce - tón, vibrace nebo elektronické impulsy (36 stupňů), boční tlačítka a LCD displej umožňují rychlé přepínání mezi výcvikovými funkcemi a psy ve výcviku. Je možné nastavit 5 výcvikových režimů a současně můžete cvičit až 3 psy. Vyměnitelné kontaktní snímače zaručí, že výcvik bude efektivní pro jakékoliv plemeno psa.

Přístroj má vodotěsnost IPX7, takže výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí - déšť, sníh, bláto už nejsou žádnou překážkou. Napájení je zabezpečené přes rychle nabíjitelnou lithium - iontovou baterií.

Každý, kdo cvičí svého psa ví, že trest má ten správný efekt, když je vykonán v momentě nevhodného chování psa. V přírodě to však není dost často možné. Garmin Delta Sport XC se stane vaším čarovným proutkem, jelikož má dosah až 1200 m v závislosti na podmínkách prostředí. Okamžitá korekce nevhodného chování je nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak dosáhnout vytouženého výsledku při výcviku čtyřnohého svěřence.

Funkce, které oceníte

Detekce štěkání - obojek identifikuje štěkání prostřednictvým vibrací na krku psa, čímž se eliminuje nesprávná korekce, ke které často dochází při větším počtu psů. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním nechtěným štěkáním a ochranou domova a majetku majitele psa a signalizací zranění bez spuštění korekce.

Výcvik třech psů - díky nové technologii Garmin Delta Sport XC umožňuje výcvik až 3 psů naráz. Díky přehlednému LCD displeji přepínáte mezi jednotlivými psy ve výcviku a pro každého si můžete nastavit výcvikový režim, intenzitu impulsů... máte na výběr z 3 možností nastavení korekce. Zařízení je použitelné na všechny typy srsti a pro všechny plemena psů.

Korekce štěkání - odnaučte svého psa štěkat bez zjevné příčiny jen proto, aby na sebe přitahoval pozornost okolí. Díky dvěma integrovaným ocelovým mikro elektro-mechanickým snímačům je zařízení vhodné pro všechny typy srsti a plemena psů.

Kontinuální elektronický impuls - každý pes má určitý stav mysli, kdy nereaguje téměř na žádný povel. Stává se to často na honu nebo u temperamentních plemen psů, kdy je skutečně potřebné použít i hrubou sílu, aby se pes dostal z "amoku" a začal vnímat vaše povely. Právě na to je určený kontinuální impuls - pes je vystavený elektronickému impulsu během celé doby stisknutí tlačítka maximálně po dobu 8 sekund.

Okamžitý elektronický impuls - okamžitý krátký elektronický impuls má psa vyrušit, upozornit, potrestat v případě nežádoucí činnosti. Je to pro psa nepříjemný, v žádném případě však ne nesnesitelný zážitek, který si spojí s vykonávanou činností a po krátkém čase zjistí, že když se bude chovat tak, jak mu přikážete, žádný impuls nedostane a výcvik je úspěšný.

Vibrace - pokud chcete svého psa jen upozornit, aby přestal s nějakou činností, je možné zvolit výcvikový režim formou vibrace. Psa vyruší a okamžitě odpoutá jeho pozornost od nežádoucí činnosti.

Tón - zvukový podnět je též jednou z forem, jak upozornit psa na nevhodné chování. Podobně jako vibrační režim, i tón vyruší psa a tak odpoutá jeho pozornost od nevhodné činnosti.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 37 x 59 x 39 mm (bez řemínků) / 52 x 136 x 27 mm (celá jednotka)
Velikost vhodného obojku šířka 19 mm (0,75")
Displej ano
Hmotnost 65 g / 106 g (bez obojku / celkem)
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí, vyměnitelná)
Výdrž 80 hodin / 60 hodin (ovladač / elektronická jednotka)
Vestavěná paměť ne
Slot na paměťovou kartu ne
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost IP x7 (30min/1m)
Provozní teplota -20°C až +70°C
PC propojení USB
Satelitní systémy ne
Funkce propojení s telefonem ne
Vibrační upozornění Ano
Audio výstup ano
Dosah antény 1200 m
Tréninkové módy 5 režimů / 3 psi
Jednorázový / souvislý impuls ano / ano
Impulsní upozornění Ano
Automatické zesílení úrovně intenzity impulsu Ne
Počet úrovní intenzity impulsů 1 - 36
Omezení štěkání Ne
LED osvětlení obojku Ne
 • Delta Sport XC ruční ovladač
 • jednotka na psí obojek s vestavěnou funkcí BarkLimiter™
 • černý obojek šíře 1,9 cm
 • dlouhé a krátké kontaktní body s instalačním nářadím
 • nabíjecí klip
 • poutko na ruku
 • USB kabel
 • AC adaptér
 • český manuál