Garmin Edge 830 Sensor Bundle

 • profesionální mapový GPS cyklocomputer
 • 2,6" (6,6 cm) barevný kontrastní dotykový displej
 • turistická mapa Topo Czech 1:10 000
 • přednahraná cyklo mapa Evropy
 • příjem GPS signálu pomocí GPS/GLONASS/GALILEO
 • Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
 • Garmin Connect, IQ Connect
 • spolupráce se STRAVA segmenty
 • CLIMBPRO, MTB Dynamics, FIND MY EDGE, BIKE ALARM
 • LiveTrack, GroupTrack
 • teploměr, barometrický výškoměr, elektromag.kompas
 • výdrž baterie až 20 hod./v úsporném režimu až 40 hod.
 • cyklistická dynamika, pokročilé tréninkové a výkonnostní fce

Tento produkt už není v nabídce!

010-02061-11
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Garmin Edge 830 je GPS cyklopočítač značky Garmin, který je pokračováním úspěšné řady Edge 820, mapových cyklopočítačů Garmin. V přístroji je přednahraná cyklo mapa Evropy. V balení je pak vložen voucher s kódem ke stažení podrobné turistické mapy ČR v měřítku 1:10 000 (Topo Czech PRO). Jako u předchozího modelu, který měl také dotykový displej, je možné mapy procházet, posouvat a jednoduše zmenšovat/zvětšovat v případě, že si chcete prohlédnout okolí nebo průběh trasy. Byl navržen jako závodní cyklopočítač - při vývoji byl kladen důraz na minimální hmotnost (79.1g) a současně větší plochu displeje (2.6").  Výdrž přístroje je až 20 hodin (v úsporném režimu až 40 hodin), jako předchozí model, má systémový konektor, který umožňuje připojení externího zdroje, který dokáže napájet cyklopočítač přes držák přístroje.Tento přístroj je také kompatibilní se STRAVA segmenty, po nahrátí do cyklopočítače vás upozorní na začátek segmentu, následně pak lze vyhodnotit váš výkon.

Jsou tři varianty balení:

 • Edge 830 - v balení je cyklopočítač, předsazený držák, sada držáků na představec, poutko, napájecí/datový kabel, dokumentace

 • Edge 830 MTB Bundle - v balení je cyklopočítač, snímač rychlosti, dálkové ovládání, silikonové pouzdro, držák na horské kolo, sada držáků na představec, poutko, napájecí/datový kabel, dokumentace

 • Edge 830 Sensor Bundle - v balení je cyklopočítač, snímač rychlosti, kadence, srdečního tepu, předsazený držák, sada držáků na představec, poutko, napájecí/datový kabel, dokumentace

Edge 830 poskytuje dynamické informace o výkonu, které vám pomohou při tréninku. Podívejte se, jak se vaše tělo drží v různých prostředích: s aklimatizací tepla a nadmořské výšky. Získejte oznámení, když je čas hydratovat nebo jíst. Zjistěte, zda váš poslední trénink byl vyvážený. Když je Edge 830 spárován s kompatibilními senzory, nyní zobrazuje křivku výkonu a porovnává vaše jízdní úsilí s předchozími týdny či měsíci. Bez ohledu na to, kde trénujete, můžete synchronizovat strukturovaná cvičení z TrainingPeaks® (iOS) a naší online fitness komunitou, Garmin Connect ™, přímo do Edge. Můžete si také prohlédnout svůj připravovaný trénink pro tento týden a v případě potřeby ho bez problémů spustit.

Ať už trénujete s přáteli nebo dojíždíte do práce, zařízení Edge 830 bere bezpečnost vážně. Umožňuje skupinové zprávy a sledování, takže můžete zůstat v kontaktu, když se dostanete z blízkosti jezdců. Má také detekci incidentů, která automaticky odešle vaši polohu na nouzové kontakty, pokud zjistí incident. Pro ještě větší povědomí spárujte Edge 830 s naším zpětným radarem Varia a světly, abyste mohli vidět a být viděni. 

Nové funkce

FIND MY EDGE - funkce umožňující najít cyklopočítač v případě nehody, či ztráty

BIKE ALARM – v momentě, kdy se vaše kolo dá do pohybu (např.v případě odcizení), vás o tom bude váš Edge informovat pomocí zprávy na váš mobilní telefon

CLIMBPRO – při jízdě do kopce po naplánované trase, nabízí cyklopočítač podrobné informace o ní a následně její vyhodnocení.

MTB Dynamics - podrobná analýza jízdy na horském kole

Ovládání, displej, odolnost

Garmin Edge 830 využívá velký 2.6" dotykový displej, který je dokonale čitelný i na přímém slunci. Je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě - vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut (IPX7). Díky vysoce citlivému GPS přijímači funguje i na místech s minimálním výhledem na oblohu, jako je hustý les, nebo městská zástavba.

Konektivita, rozšiřitelnost, výbava

Garmin Edge 830 je vybaven bezdrátovými technologiemi Bluetooth Smart a ANT+. Umožňuje připojení externích čidel, mezi které patří například inovované snímače kadence a otáčení kola, Varia cyklistický radar nebo adaptivní cyklosvítilna, ANT+ pedály Vector se samostatným měřením výkonu pro levou a pravou nohu nebo elektronickým měničem Shimano Di2, po jehož propojení je na displeji možné sledovat informace o právě zvoleném převodu. Rovněž je schopen ovládat outdoorovou kameru Garmin VIRB (spouštět záznam, pořizovat fotografie případně doplnit GPX data k modelu VIRB bez GPS). Přes ANT+ rozhraní je možné Garmin Edge 830 spárovat i s kompatibiními cyklistickými trenažéry.

Bluetooth komunikace s chytrými mobilními telefony Android nebo iOS nabízí smart notifikace - zobrazení příchozích nebo ztracených hovorů, sms, emailů a dalších upozornění) 

LiveTracking - živého sdílení pozice cyklisty nebo odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server Garmin Connect přímo z terénu mobilním datovým přenosem. 

GroupTrack - umožňuje na mapě sledovat aktuální pozici kolegů, které máte přidány do skupiny (musí mít tuto funkci aktivovanou)

Rider-to-Rider - pomocí této funkce (při propojení se smartphonem s aktivovanými mobilními daty) lze členům skupiny odeslat předem vytvořené zprávy (např. dáme pauzu, apod.)

Garmin Edge 830 je schopen vyhodnotit široké spektrum veličin nebo motivovat sportovce k lepším výkonům. U zvolených částí trati (například vrchařských prémií) je schopen sledovat a uchovat pořadí nejlepších časů a cyklistů, kteří nejlepšího výsledku dosáhli, tzv. segmenty.  Nahrané STRAVA segmenty se nejen zobrazí na displeji Edge 830, včetně vašeho aktuálního výkonu, ale součesně váš výkon porovnají s aktuálními nejlepšími KOM nebo QOM výsledky (King či Queen Of the Mountain).

Při použití měřiče výkonu (wattmetr) získáte ještě lepší analýzu dosažených výsledků - výkonu, času stráveného v jednotlivých tepových zónách, cyklistického VO2Max, FTP, watt/kg, dynamiku jízdy či potřebné doby regenerace

Garmin Connect

Služba Garmin Connect  je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, zpětně analyzovat své jízdy, abyste ze svého tréninku vytěžili maximum, stejně jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli. Additional Information

Rozměry (ŠxVxH 50.0 x 82.0 x 20.0 mm
Slot na paměťovou kartu ne
Displej barevný kapacitní dotykový displej
Velikost displeje 6,6 cm (2,6")
Rozlišení displeje (š x v) 246 x 322 pixelů
Technologie displeje dotykový
Hmotnost 79.1 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž až 20 hodin (v úsporném až 40 hod.)
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost IP x7 (30min/1m)
Provozní teplota -20°C až +60°C
PC propojení USB
Funkce propojení s telefonem ano
Satelitní systémy GPS / GLONASS / GALILEO
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ano
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Barometrický výškoměr Ano
Elektromagnetický kompas Ano
Snímač tepu volitelně
Teplota ano, snímač integrovaný
Vibrační upozornění Ne
Ovládání hudby Ne
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty přes Bluethooth® (přes smartphone)
Vyhledání telefonu Ne
VIRB® - ovládání Ano
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
On-line sledování (LiveTrack™) ano
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Profily aktivit Ano
Držák na kolo ano, součástí balení
Kompatibilita se snímačem rychlosti/kadence šlapání Ano
Profily pro více kol Ano
Kompatibilní s pedály Vector™ Ano
Segmenty (kompatibilní se Strava) Ano
Dynamika jízdy Ano
Vestavěná paměť 16 GB
Předinstalované mapy TOPO Czech PRO (kód/voucher ke stažení mapy)), Cyklo mapa Evropy
Možnost změny zobrazení mapy Ano
Možnost dohrání map ano
Práce s rastrovou mapou ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ano
Body zájmu (POI) ano, možnost přidání vlastních
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 200 / 100 / až 200 hodin aktivit
Connect IQ™ Ano
Porovnání aktivit Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ne
Nastavitelná datová pole Ano
Odhad spálených kalorií Ano
Automatická rotace datových stránek Ano
Automatické spuštění nového okruhu Ano
Automatická pauza Ano
Automatický přepočet trasy ano
Pokročilé tréninkové funkce Ano
Záznam aktivit Ano
Upozornění na čas, vzdálenost, tempo, nastavené spálené množství kalorií, zóny srdečního tepu, na bouři (přes Bluetooth® kompatibilního chytrého telefonu)
Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, snímač výkonu, snímač výkonu (i jiný než Garmin - pouze přes ANT+™), tempe™, Varia™, VIRB®, elektronické řazení Shimano Di2, s radarem
Kompatibilita s elektrokoly ne
Odeslání zprávy při nehodě Ano
Osobní rekordy Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink) Ano
Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu) Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu) Ne
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě) Ano
Připravenost k tréninku - (měří ze srdečního tepu únavu)(pouze s HR Run, TRI) Ne
Odhad doby regenerace Ano
Akcelerometr Ano
Tréninkový efekt Ano
Dynamika běhu Ne
VO2 max Ano
Odhad laktátového prahu ano (s HR Run, TRI)
Kde se nacházím? Ano
Zadej směr a jdi Ano
Východ/západ Slunce a Měsíce Ne
Kalendář pro lov/rybolov Ne
Výpočet plochy Ne
 • Garmin Edge 830
 • sada držáků na představec
 • předsazený držák
 • snímač rychlosti
 • snímač kadence
 • snímač srdečního tepu s hrudním pásem
 • USB napájecí a datový kabel
 • turistická mapa Topo Czech PRO 1:10 000 (kód ke stažení)
 • předinstalovaná cyklomapa Evropy
 • poutko
 • český manuál

Příslušenství

Vhodné pro

Další podobné produkty