Garmin Forerunner 35 Optic Blue

 • tréninkové hodinky s integrovaným GPS
 • doba provozu až 13 hodin s GPS / 9 dnů bez GPS
 • měření času, rychlosti, vzdálenosti a spálených kalorií
 • intervalový trénink, osobní rekordy a cíle
 • profily pro aktivity běh, kolo, fitness cvičení, běh na páse
 • monitor denní aktivity (kroky, kalorie, vzdálenost)
 • funkce hodinek (čas, budík), záznam trasy
 • optický snímač tepu
 • podpora ANT+, Bluetooth, Garmin Connect
 • modrá barva

Tento produkt už není v nabídce!

010-01689-12
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Nová série Garmin Forerunner 35 patří k nejmenším GPS hodinkám. Podobně jako předchozí řada Forerunner 25 jsou velmi kompaktní - při téměř totožné velikosti (jsou o necelý milimetr tenčí, tzn. cca 13mm) mají navíc v sobě integrovaný optický snímač tepové frekvence. Navíc mají možnost nastavení profilů na různé sporty (běh, běh na páse, jízda na kole, fitness cvičení). Shodně mají základní tréninkové funkce - záznam trasy, měření vzdálenosti, rychlosti/tempa, počtu spálených kalorií, navíc i intervalový trénink.

Garmin Forerunner 35 jsou k dispozici ve čtyřech barvách - černá (Black), bílá (White), zelená (Green)  a modrá (Blue). Výdrž vestavěného akumulátoru je zde 13 hodin v režimu GPS a 9 dnů při funkci hodinek.

Pro vyhodnocení tréninku (uložit lze 7 aktivit) jsou Garmin Forerunner 35 vybaveny bezdrátovým přenosem ANT+ a mají Bluetooth. Pomocí první funkce propojíte hodinky na kompatibilní ANT+ snímače, např. srdečního tepu či kadence šlapání. Pomocí Bluetooth propojení můžete přes kompatibilní chytrý telefon odesílat své aktivity do tréninkového kalendáře Garmin Connect. Pro přenos záznamů je ale stále možné využít i standardní propojení pomocí kabelu s USB konektorem. Bluetooth propojení s mobilním telefonem je přitom možné využít nejen pro přenos zaznamenaných aktivit, ale i pro funkce chytrých hodinek. Na displeji dokážou zobrazit informace o příchozích/ztracených voláních, sms, emailech a dalších notifikace z mobilního telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s operačními systémy Android a iOS. Pomocí propojení s chytrým mobilním telefonem je možné využít i funkce živého sledování (LiveTracking), které umožňuje on-line sdílet polohu, rychlost, srdeční tep a další údaje o sportovci v průběhu tréninku nebo závodu s trenérem nebo okruhem přátel či fanoušků.

Hodinky Garmin Forerunner 35 mají velmi jednoduché ovládání, dají se nosit na ruce celý den a dokáží takto monitorovat denní aktivity (kroky, kalorie, vzdálenost, plnění denního cíle). Pro měření pohybu během dne, případně pro měření běhu na tréninkovém páse nevyžadují zapnutí GPS. GPS přijímač se využívá pro měření běhu, jízdy na kole, lyžích či dalších outdoorových aktivitách. Pomocí GPS záznamu je možné změřit a zaznamenat i aktivity, u kterých je jinak měření rychlosti, tempa či vzdálenosti problematické. Příkladem může být lyžování, jízda na kolečkových bruslích nebo třeba kanoistika. 

Snadné ovládání

Hodinky Garmin Forerunner 35 je opravdu velmi snadné používat. Pro začátek záznamu aktivity s GPS stačí stisknout jediné tlačítko a v průběhu Vašeho tréninku můžete sledovat dvě Vámi definované veličiny na displeji hodinek (např.: vzdálenost a tempo běhu). Mezi zobrazovanými údaji je možné snadno přepínat i během sportovní aktivity. Hodinky Forerunner 25 nabízí displej (i přes své štíhlejší provedení oproti modelu Forerunner 15 ), který se může pochlubit o 32% větší aktivní plochou a výborným rozlišením 128x128 pixelů.

Tréninkové funkce

Kromě záznamu času, vzdálenosti, rychlosti, tempa a kalorií nabízí hodinky Forerunner 35 i funkci Virtual Pacer™, která porovnává Vaše aktuální tempo běhu s nastaveným v hodinkách. Dále zde naleznete položku Běh/chůze která zde představuje jednoduchý intervalový trénink s možností nastavit čas běhu a čas chůze. Hodinky tímto způsobem pomáhají zlepšit vytrvalost u jedinců, kteří nikdy neběhali, ale chtějí začít. Oproti modelu Forerunner 10 zde přibyla možnost připojení snímače tepové frekvence a nastavení alarmu na vysoký nebo nízký tep. Pro trénování na běžeckém pásu je možné k hodinkám připojit i externí krokoměr.

Online funkce

Hodinky Garmin Forerunner 35 Vám umožní prostřednictvím sociálních sítí okamžitě sdílet informace o Vašem běžeckém výkonu nebo denní aktivitě s rodinou, přáteli nebo s celým světem. Stačí jen spárovat Vaše kompatibilní zařízení s aplikací Garmin Connect™ Mobile. Díky funkci Live Tracking můžete své fitness výsledky sdílet v reálném čase. Mimo to se na displeji hodinek mohou zobrazovat upozornění na příchozí hovory, textové zprávy, emaily nebo na události v kalendáři.

Monitor denní aktivity

Hodinky Garmin Forerunner 35 nabízí možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost a počet kroků, zobrazit spálené kalorie, a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Na webovém rozhraní Garmin Connect je poté možnost podrobného vyhodnocení a porovnání Vašich výkonů např. s kamarády. Rovněž Vás upozorní na nové rychlostní i vzdálenostní rekordy, takže budete mít neustálý přehled o svých pokrocích.

Optický snímač HR Optic

Snímání srdečního tepu na zápěstí nebo paži má oproti snímání na hrudi tyto výhody:

 • je pohodlnější
 • při nasazování není potřeba svlékat oblečení
 • snímač je na těle méně nápadný

Měření srdečního tepu na hrudníku je nicméně přesnější, navíc proti hrudním pásům má optický snímač i určitá omezení - některé hodnoty jsou nepřesné (např. výpočet doby regenerace, recovery check - test únavy), jiné zcela chybí (u snímačů HRM RUN je navíc měření dynamiky běhu - vertikální oscilace a doby kontaktu nohy se zemí). Nevýhodou je rovněž nižší výdrž, takže je potřeba jej pravidelně nabíjet.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 35.5 x 40.7 x 13.3 mm
Displej černobílý LCD
Velikost displeje 23,5 x 23,5 mm (1,3")
Rozlišení displeje (š x v) 128 x 128 pixelů
Hmotnost 37,3 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž 13 h GPS (trénink) / 9 týdnů v režimu hodinek
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ano, integrovaný
Teplota ne
Vibrační upozornění Ano
Ovládání hudby Ano
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty ne
Vyhledání telefonu Ano
VIRB® - ovládání Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Krokoměr ano
On-line sledování (LiveTrack™) ano
Porovnání aktivit Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ne
Nastavitelná datová pole Ano
Odhad spálených kalorií Ano
UltraTrac Ne
Automatická rotace datových stránek Ne
Automatické spuštění nového okruhu Ano
Automatická pauza Ano
Pokročilé tréninkové funkce Ne
Záznam aktivit Ano
Upozornění na čas, vzdálenost, tempo, nastavené spálené množství kalorií, zóny srdečního tepu, neaktivitu
Kompatibilita se snímači snímač srdečního tepu, snímač kadence, snímač otáček kola
Vestavěná paměť ano
Možnost dohrání map ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ano
Body zájmu (POI) ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 7 aktivit
Connect IQ™ Ano
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink) Ano
Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu) Ne
Virtual Pacer™ (závod proti tempu) Ano
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě) Ne
Připravenost k tréninku - (měří ze srdečního tepu únavu)(pouze s HR Run, TRI) Ne
Odhad doby regenerace Ne
Akcelerometr Ano
Tréninkový efekt Ne
Dynamika běhu Ne
VO2 max Ne
Odhad laktátového prahu ne
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově Ano
Plavání - bazén a příroda Ne
Veslování Ne
Kompatibilita se snímačem rychlosti/kadence šlapání Ano
Profily pro více kol Ne
Kompatibilní s pedály Vector™ Ne
Segmenty (kompatibilní se Strava) Ne
Golfové funkce ne
Kde se nacházím? Ne
Východ/západ Slunce a Měsíce Ne
Kalendář pro lov/rybolov Ne
Výpočet plochy Ne
Jumpmaster Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky
Vestavěný krokoměr Ano
Počítání schodů/pater ne
 • Forerunner 35 Optic Blue
 • USB napájecí a datový kabel ( 010-11029-18 )
 • český manuál

Příslušenství

Snímač kadence

bez DPH 818 Kč s DPH 990 Kč