Garmin nuvi 67T Lifetime Europe20

 • 6" dotykový displej, duální orientace
 • bezplatná aktualizace 20 států centrální Evropy
 • řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • náhledy křižovatek, Garmin Real Directions
 • přijímač dopravního zpravodajství
 • podrobné plánování tras

Tento produkt už není v nabídce!

010-01399-21
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Přístroje Garmin nüvi 4x/5x/6x Lifetime tvoří základní řadu jednoduchých navigačních přístrojů. Na rozdíl od vyšších modelů (Drive či 2xxx) nemají Bluetooth a nelze je tedy propojit s mobilním telefonem. Mají klasický dotykový displej a pasivní držák, kabel se zapojuje do těla navigace. Přístroje s označením T v názvu mají integrovaný přijímač dopravního zpravodajství. Funkce detailního hlasového navádění Garmin Real Direction™ jsou k dispozici pouze u verze nüvi 58/T a nüvi  6x.

Přesto poskytují přehledné a spolehlivé údaje o trase a v případě potřeby umožňují i trasu optimalizovat (seřadit dle pořadované rychlejší/kratší trasy). Duální orientace displeje umožňuje zvolit si zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku. Mají předinstalovanou podrobnou mapu Evropy, či její části, (jedná-li se o model regionální), v bezplatné doživotní aktualizaci (regionální modely mají Lifetime na region, který mají předinstalovaný). Aktualizace jsou k dispozici pomocí aplikace Garmin Express po celou dobu fungování navigačního přístroje.

Varinaty řady nüvi 4x5x/6x Lifetime:

 • Xx - první číslo v pořadí značí velikost displeje - 4", 5" a 6"
 • xX - druhé číslo označuje region - 6 a 8 Evropa, 7 a 5 region Evropy (20* nebo 22** okolních států)
 • T - přístroje mají integrovaný přijímač dopravního zpravodajství (modely bez T v sobě přijímač nemají a dopravu tedy nelze zprovoznit).
 • přístroje 

jcv

* Central Europe - Španělsko, Andora, Francie, Holandsko, Belgie, Lucembursko, Dánsko, Německo, Švýcarsko, LIchtenštejnsko, Itálie, San Marino, Vatikán, Chorvatsko, Slovinsko, Rakousko, Česká republika, Polsko, Slovensko a Maďarsko
** Eastern EuropeEstonsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Bělorusko, Ukrajina, Česká republika, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Rumunsko, Moldávie, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Bulharsko, Makedonie, Albánie, Řecko, Kosovo, Černá hora

Navigační funkce, které oceníte

 • asistent řazení do jízdních pruhů a reálné fotonáhledy křižovatek (JCV) usnadňují řidiči odbočení na složitých křižovatkách (Real Road signs)
 • upozornění na povolenou rychlost, které zobrazuje maximální povolenou rychlost pro silnici.
 • upozornění na překročení povolené rychlosti, které červeně zobrazí aktuální rychlost v případě, že jedete příliš rychle.
 • Garmin Real DirectionsTM - tato technologie je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: „Za nádražím odbočte vpravo“.

Rozšířené funkce.

fulltext

Fulltextové vyhledávání Vám pomůže tehdy pokud neznáte přesnou adresu, ale např. jen název místa. Navigace poté prohledá kompletní databázi bodů zájmů i adres a výsledky zobrazí včetně zvýrazněného klíčového slova.

Více informací na displejí - navigace ukazuje navigační mapu po celou dobu, včetně zobrazení ikon vybraných skupin bodů zájmu (čerpací stanice, bankomaty, restaurace), aktuální i povolené rychlosti, názvu ulice po které jedete i kam budete odbočovat. Současně je však schopna pomocí vyskakovací lišty upozornit na dopravní komplikace nebo školní zónu. Do volitelné boční lišty je možné navolit další tři údaje (např. vzdálenost do cíle, čas příjezdu, nadmořskou výšku nebo trasové počítadlo).

Bezplatné dopravní zpravodajství RDS-TMC - díky vestavěné rádiové anténě lze přes napájecí kabel přijímat dopravní hlášení systému TMC. Výhoda pro řidiče spočívá v tom, že navigace automaticky vyhledává dopravní hlášení a v případě komplikace na zvolené trase vykreslí tuto do mapy a řidiče upozorní akusticky i vizuálně. Pokud to situace dovoluje a bude časové výhodnější se překážce vyhnout, pak navigace vypočítá náhradní trasu a upozorní na možnou časovou úsporu.

rds-tmc

Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada nüvi 4x/5x/6x Lifetime obsahuje předehranou podrobnou mapu Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná minimálně 4x ročně pomocí aplikace Garmin Express. (Regionální modely mají bezplatnou aktualizaci na region, se kterým byly zakoupeny, tzn. na daný region/počet států). Další mapy se do navigace dohrávají pomocí paměťových karet ve formátu microSD, pro které má navigace k dispozici volný slot. Řidiče také potěší možnost vyhledávání adres podle orientačních nebo popisných čísel, díky kterému je možné vyhledat adresy nejen ve městech, ale i menších obcích.

Additional Information

GPS ano
Rozměry (ŠxVxH) 168 x 94 x 21 mm
Displej černo/bílý LCD, negativní mód, duální orientace
Displej dotykový
Inverzní režim displeje ne
Velikost displeje 136 x 72 mm (6.1")
Rozlišení displeje (š x v) 800 x 480 pixelů
Hmotnost 244 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí, vyměnitelná)
Výdrž 8 hodin max.
Odolnost proti vibracím ne
Voděodolnost ne
Provozní teplota -20°C až +60°C
Držák pasivní
Slot na paměťovou kartu microSD
Vestavěná paměť ano
Mapový region region Evropy (obvykle 20 států)
Předinstalované mapy 20 států Evropy
3D zobrazení budov Ne
Možnost dohrání map ano
Předehrané databáze Ne
Body zájmu (POI) ne
Track log (záznam prošlé trasy) Ano
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 0 / 0
Historie cestování ne
Profily auto, chodec
Profily aktivit Ano
Změna ikony vozidla Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Možnost změny zobrazení mapy Ano
Funkce proti krádeži Ano
Vyhledání orientačních a popisných číse v ČR ano
Náhledy na křižovatky ano
Nastavení výpočtu trasy rychlejší
Automatický přepočet trasy ano
Asistent řazení do jízdních pruhů Ano
Hlasové navádění ano
Detailní navádění hlasem hlásí názvy ulic
Ovládání hlasem (češtinou) ne
Upozornění a informace rychlostní/bezpečnostní kamery
Alarmy Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery, Alarm na školní zóny
PC propojení USB
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Bluetooth ne
Dopravní zpravodajství ano, integrované
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Funkce propojení s telefonem ne
Fotonavigace Ne
Digitální fotoaparát Ne
Prohlížeč obrázků Ne
Kde se nacházím? Ano