Garmin Quatix6 PRO Glass Silver/Blue Band

 • AKČNÍ CENA POUZE NA PRODEJNĚ V PRAZE, MOŽNÉ I ZASLÁNÍ
 • tvrzené Gorilla Glass sklíčko, kovové části těla z ušlechtilé oceli
 • mapa TOPO Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
 • velký barevný displej 1,3", skvěle čitelný i na přímém slunci)
 • hmotnost: 83g
 • podpora Bluechart® námořních map (není součástí balení)
 • maximální výdrž baterie: až 10 hod. (GPS +hudba), až 36 hod. (GPS), až 72 hod. (GPS battery save), až 28 dnů (GPS Expedition), až 14 dnů (SMARTwatch), až 48 dní (battery save)
 • bezdrátové připojení: ANT+, Bluetooth
 • příjem satelitních systémů: GPS, GLONASS a GALILEO
 • optické měření srdečního tepu a okysličení krve ze zápěstí (měří tep i pod vodou při plavání)
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
 • celková sdílená vnitřní paměť 32 GB
 • bezkontaktní platby Garmin Pay
 • celodenní monitorování kroků, srdečního tepu, hladiny stresu a energie, délky a kvality spánku
 • chytré funkce s Android a iOS telefony (příchozí volání, SMS, notifikace, ovládání hudby, počasí...)
 • změna vzhledu hodinek a stahování aplikací a doplňků prostřednictvím Connect IQ
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití nářadí
 • Podpora Live STRAVA segmentů
 • funkce LiveTrack a GroupTrack pro sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
 • automatické rozpoznání nehody s možností odeslání nouzové zprávy
 • vodotěsné provedení do 10 ATM

Tento produkt už není v nabídce!

010-02158-91
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

 • AKČNÍ CENA POUZE NA PRODEJNĚ V PRAZE, MOŽNÉ I ZASLÁNÍ
 • Garmin Quatix6 jsou chytré, nejen jachtařské GPS hodinky. Mají podobné zpracování jako model hodinek Fenix6. Také velikostí a funkcemi jsou si tyto modely podobné. Garmin Quatix6 však navíc nabízejí speciální jachtařské funkce, mezi tyto funkce patří například hlídání kotvy, závodní jachtařské stopky, funkce startovní linie nebo asistent obrátek pro plachetnice, asistent křižování. Hodinky nabízí možnost bezdrátového propojení s kompatibilní lodní elektronikou a sledování důležitých údajů na zápěstí ruky.

  Během pobřežní plavby, ale i mimo loď hodinky na displeji zobrazí příchozí volání, sms zprávy, emaily a další notifikace.

  VŠE PRO JACHTAŘE

  Bluechart G3 - hodinky Garmin Quatix6 podporují podrobné námořní mapy (které nejsou součástí balení)

  Propojení s námořní elektronikou - hodinky Garmin Quatix6 lze připojit ke kompatibilním plotterům Garmin, k GNT™ 10 a k dalším zařízením, které mohou sdílet důležitá data na displej hodinek. Na displeji hodinek lze poté sledovat data, jako je například hloubka vody, otáčky motoru, rychlost a směr větru a další.

  Audio systém FUSION - pomocí aplikace hodinek FUSION LINK Lite lze jednoduše ovládat audio systém na vaší lodi

  SAILASSIST - závodní jachtařské stopky, funkce startovní linie (ta vám prozradí, zda přibrzdit nebo přidat tak, abyste v okamžiku startu byli v té nejvýhodnější pozici vůči startovní linii) nebo asistent obrátek pro plachetnice, asistent křižování (který je nápomocný k taktice plavby)

  Garmin Quatix6 má průměr displeje je 1,3“ (oproti předchozí generaci Quatix5 došlo ke zvětšení plochy displeje o 18%). Vyrábějí se se dvěma verzemi materiálů displejů Glass a Sapphire. Tento model je chráněn tvrzeným sklíčkem Gorilla Glass 3. Luneta je vyrobena z ušlechtilé oceli. Hodinky mají měkký silikonový řemínek vhodný jak na sport, tak i na běžné nošení. Hodinky obsahují mapy mapy topoActive celé Evropy, SKY Maps - zimní lyžařské mapy a mapy 41.000 golfových hřišť a v balení je vložen voucher s možností stažení mapy Topo Czech PRO (1:10 000), WiFi konektivitu a umožňuje přehrávání hudby z vlastní paměti (paměť hodinek je 32GB, až 2000 skladeb). Podporujeí offline přehrávání Spotify, Deezer a některé další streamovací aplikace. Vestavěný LiIon akumulátor nabízí extrémně dlouhou výdrž hodinek na 1 nabití:

  • až 10 hodin v plnohodnotném GPS záznamu a přehráváním hudby
  • až 14 dní v režimu SMARTwatch,
  • až 36 hodin v plnohodnotném GPS záznamu,
  • až 72 hodin v úsporném GPS záznamu
  • až 28 dní v expedičním GPS záznamu
  • až 48 dní v úsporném režimu hodinek

  Větší displeje, delší výdrž

  Garmin Quatix6 od svého předchůdce převzal nejdůležitější funkce a logiku ovládání. Mezi hlavní přednosti patří výrazně větší displeje s vyšším rozlišením  a nové vyhodnocení tréninkové zátěže s přehlednými informacemi o přínosu a případnými radami pro zlepšení tréninku.

  Dvě verze materiálů ochranných sklíček

  - Corning Gorilla Glass 3, v názvu modelu označené jako „Glass“, je základním materiálem, jedná se o chemicky tvrzené minerální sklo s vysokou odolností a skvělými optickými vlastnostmi.

  - Safírové sklo, v názvu modelu označené jako „Sapphire“, je sklíčko ze syntetického safíru s tvrdostí 9/10. Safírové sklíčko je velmi odolné proti poškrábání, oproti základním sklíčkům je ale náchylnější na tvorbu odlesků.

  Hodinky Garmin Quatix6 nabízí tradičně ovládání pomocí 5 tlačítek a nemají dotykový displej. Důvodem je lepší komfort a vyšší přesnost ovládání pomocí tlačítek a současně bezproblémové ovládání hodinek ve vlhkém nebo mokrém prostředí, a případně v rukavicích. Samozřejmostí zůstává úspornost a zároveň perfektní čitelnost chroma displeje, a to i na přímém slunečním světl. Ve snížených světelných podmínkách je naopak k dispozici podsvícení se samostatně nastavitelnou úrovní jasu pro režim hodinek a režim sporttesteru.

  GPS, kompas, barometr a další čidla

  Garmin Quatix6 dokáží přijímat a pracovat se signálem tří nejrozšířenějších globálních satelitních systémů: americký GPS, ruský GLONASS a evropské Galileo. Základním satelitním systémem nadále zůstává GPS a satelitní funkce jsou tak v popisu často zjednodušeně označované jako „GPS“. Satelitní signál se využívá především pro sportovní a navigační funkce hodinek. GPS je schopné spolehlivě a přesně měřit pozici, rychlost, tempo, vzdálenost, čas a celou řadu odvozených veličin. Hodinky pomocí GPS zobrazují na displeji i vaši aktuální pozici v mapové stránce a případně navigují na zadaný cíl po automaticky nebo předem naplánované trase. Hodinky jsou doplněné o řadu věstavěných čidel - elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, teploměr, akcelerometr a gyroskop, optický snímač srdečního tepu schopný na zápěstí měřit i tep a okysličení krve (pulsní oxymetr). Vylepšený optický snímač tepu nabízí rychlejší odezvu a přesnější měření a nově je schopný měřit srdeční tep i ve vodě během plavání.

  Quatix6 nabízí všestranné sportovní využití

  Ukázka profilů sportovních aktivit Garmin Quatix6 jsou především špičkovým sporttestrem s podrobným měřením a vyhodnocením široké škály sportovních aktivit, pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro jachting, běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, golf, triatlon, fitness, silový trénink a řadu dalších venkovních i halových sportů. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje bezdrátově prostřednictvím Bluetooth/chytrého telefonu, pomocí registrované WiFi nebo ručně pomocí USB kabelu a počítače s internetovým připojením. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci. Zaznamenaná data můžete na dálku sdílet s přáteli nebo s trenérem. Prostředí hodinek i tréninkového deníku je k dispozici plně v českém jazyce.

  Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování pohybových aktivit a zdravotních ukazatelů: kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty, celodenní průběh srdečního tepu, okysličení krve (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru zatížení a regenerace (stress score), hodnotu zbývající fyzické energie (Body Battery), průměrný klidový srdeční tep a další parametry.

  Bezkontaktní platby Garmin Pay

  Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu u obchodníka.

  Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

  Hodinkami s aktivní Garmin Pay službou je možné platit na všech bezkontaktních terminálech, kde můžete platit bezkontaktní platební kartou, včetně obchodů, čerpacích stanic, parkovacích automatů a dalších podobných míst. V současné době (08/2019) podporují Garmin Pay tyto české banky: Moneta, Komerční banka, Creditas, mBank. Další banky budou v blízké době následovat.

  Quatix6 nabízí delší výdrž a lepší battery management

  Jedna z nových funkcí hodinek je nová správa spotřeby energie hodinek. K dispozici je několik režimů spotřeby při využití hodinek jako sporttesteru a současně několik režimů v režimu hodinek. Kromě plnohodnotného GPS záznamu je k dispozici „Battery Save GPS mód“ s až dvojnásobnou výdrží během měření aktivity a dokonce velmi úsporný expediční režim s až 18-ti násobnou výdrží oproti plnohodnotnému GPS režimu. Podobně lze pomocí „Battery Save“ módu prodloužit výdrž baterií v režimu klasických hodinek a to až na 4 násobek výdrže v režimu SMARTwatch.

  Připojení externích čidel

  Prostřednictvím bezdrátového připojení ANT+ a Bluetooth lze hodinky spárovat s dalšími externími snímači, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, snímače pro měření běžecké dynamiky (délku kroku, vertikální oscilaci, dobu kontaktu nohy se zemí, vyvážení levé/pravé nohy), čidla rychlosti a kadence pro cyklistiku, cyklistickými wattmetry, různými trenažéry v posilovnách, externím teplotním čidlem Garmin Tempe, oxymetrem MOXY a dalšími. Propojení je možné také např. s cyklistickým radarem Varia nebo využít hodinky jako dálkové ovládání akční kamery VIRB. Připojením na externí čidlo je možné do vyhodnocení aktivity dostat další důležitá data, jako je teplota, kadence, výkon, okysličení krve a pod.

  Chytré funkce při propojení se SMARTphonem

  Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s chytrým mobilním telefonem. Hodinky řady Quatix6 jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

  Additional Information

  Technologie displeje transflektivní MIP, barevný
  Rozměry (ŠxVxH) 47 x 47 x 14,7 mm
  Displej barevný chroma TFT, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel)
  Velikost displeje průměr 33.02 mm (1.3")
  Rozlišení displeje (š x v) 260 x 260 pixelů
  Hmotnost 83 g
  Typ baterie dobíjecí Li-Ion
  Výdrž 36h s GPS/10h GPS + hudba/72h UltraTrac/14 dní smarthod./28 dní exped.mód/48 dní v úsporném režimu hod.
  Režimy solárního nabíjení bez solárního sklíčka
  Odolnost proti vibracím ano (6G)
  Voděodolnost 10 ATM
  Provozní teplota -20°C až +60°C
  Funkce hodinek Ano
  PC propojení USB, bezdrátově (Wi-FI)
  GPS ano, GPS / GLONASS / GALILEO
  Bluetooth ano
  ANT+ Ano
  Wi-Fi ano
  Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
  Barometrický výškoměr Ano
  Elektromagnetický kompas Ano
  Snímač tepu ano, integrovaný
  Teplota ano, snímač integrovaný, lze připojit tempe™ čidlo
  Vibrační upozornění Ano
  Ovládání hudby Ano
  Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty ano, přes WiFi, přes Bluethooth® (přes smartphone)
  Vyhledání telefonu Ano
  VIRB® - ovládání Ano
  Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
  Krokoměr ano
  On-line sledování (LiveTrack™) ano
  Porovnání aktivit Ano
  Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ano
  Nastavitelná datová pole Ano
  Odhad spálených kalorií Ano
  UltraTrac Ano
  Automatická rotace datových stránek Ano
  Automatické spuštění nového okruhu Ano
  Automatická pauza Ano
  Pokročilé tréninkové funkce Ano
  Záznam aktivit Ano
  Upozornění na čas, vzdálenost, tempo, nastavené spálené množství kalorií, zóny srdečního tepu, neaktivitu, na bouři (přes Bluetooth® kompatibilního chytrého telefonu)
  Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, snímač výkonu, snímač výkonu (i jiný než Garmin - pouze přes ANT+™), tempe™, Varia™, VIRB®, s radarem, snímač švihu TruSwing™
  Vestavěná paměť 32 GB
  Možnost dohrání map přednahraná SKI Maps - zimní lyžařská mapa, ano, přednahraná mapa více než 41.000 hřišť celého světa, přednahraná mapa topoActive celé Evropy, TOPO Czech PRO (kód/voucher ke stažení mapy)
  Garmin Connect Ano
  Track log (záznam prošlé trasy) Ano
  Body zájmu (POI) ano, možnost přidání vlastních
  Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 1000 / 30 / 100 hodin aktivity
  Connect IQ™ Ano
  Automatická synchronizace s počítačem Ano
  Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink) Ano
  Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu) Ano
  Virtual Pacer™ (závod proti tempu) Ano
  Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě) Ano
  Připravenost k tréninku - (měří ze srdečního tepu únavu)(pouze s HR Run, TRI) Ano
  Odhad doby regenerace Ano
  Akcelerometr Ano
  Tréninkový efekt Ano
  Dynamika běhu Ano
  VO2 max Ano
  Odhad laktátového prahu ano (s HR Run, TRI)
  Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově Ano
  Plavání - bazén a příroda bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep) , příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep) , plavecké způsoby (rozpoznání), plavecký trénink (čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby)
  Veslování Ano
  Kompatibilita se snímačem rychlosti/kadence šlapání Ano
  Profily pro více kol Ano
  Kompatibilní s pedály Vector™ Ano
  Segmenty (kompatibilní se Strava) Ano
  Golfové funkce ano, vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
  Kde se nacházím? Ano
  Východ/západ Slunce a Měsíce Ano
  Kalendář pro lov/rybolov Ano
  Výpočet plochy Ano
  Jumpmaster Ne
  Automatické nastavení cíle aktivity Ano
  Upozornění na neaktivitu ano, graficky, vibrace
  Vestavěný krokoměr Ano
  Počítání schodů/pater ano
  • Quatix6 Glass Silver/Blue se silikonovým řemínkem
  • mapa TOPO Czech PRO Voucher - kóde pro stažení mapy
  • USB napájecí a datový kabel (010-12491-01)
  • český manuál

  Příslušenství

  Snímač kadence

  bez DPH 818 Kč s DPH 990 Kč

  Vhodné pro

  Další podobné produkty