Garmin Varia Radar RTL500, zadní svítilna s radarem

  • Varia radar zadní svítilna
  • držák na řidítka 
  • sada univerzálních držáků
  • univerzální čtvrtotáčkový držák

Tento produkt už není v nabídce!

010-01509-00
  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Obsah balení

Details

Garmin Varia Rearview Radar je zpětným cyklistickým radarem. Je schopen detekovat zezadu se blížící vozidlo a včas na něj cyklistu upozornit. Podle dostupných statistik je nejvíce nehod s přítomností cyklisty způsobeno nárazem automobilu právě zezadu. Cyklistický radar Garmin Varia tak může být tím posledním, co Vás před srážkou varuje!

Garmin Varia Rearview Radar je v prodeji buď jako samostatné zadní světlo s radarem a lze jej použít v kombinaci s některým z kompatibilních cyklopočítačů řady Garmin Edge (viz níže) nebo je možné zakoupit v sadě (zadní světlo s radarem + radarový displej).

V minulosti byly snahy vybavit kolo zpětnými zrcátky nebo detekovat hluk blížícího se vozu, ale podobné vybavení má svá omezení. Zpětný cyklistický radar Garmin Varia Rearview Radar je schopen detekovat automobil s dostatečným předstihem a nejen včas varovat samotného cyklistu, ale pomocí zvýšení intenzity zadního, varovného, světla současně i řidiče blížícího se automobilu.

Garmin Varia Rearview Radar obsahuje zadní cyklistické světlo s vestavěným radarem. Zadní světlo s radarem detekuje blížící se vozidlo ve vzdálenosti až 140 metrů za cyklistou a se zkracující se vzdáleností mezi vozidlem a cyklistou zvyšuje intenzitu svícení. Po spárování s kompatibilním cyklopočítačem Garmin umístěným na řídítkách je schopen současně zobrazit až 8 blížících se automobilů a upozornit na jejich vzdálenost. S klesající vzdáleností zvýrazní radarový displej zvyšující se riziko pomocí změny barvy zobrazení.

Kompatibilní cyklopočítače Garmin: Edge 1000, Edge 520, pomocí softwarové aktualizace také Edge 810, Edge 25 a Edge 520.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 73 x 44 x 23 mm
Voděodolnost IP x7 (30min/1m)
Hmotnost 63,5 g
Rozlišení displeje (š x v) bez displeje
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž až 5 hod. při radarovém módu
Doba nabíjení 2 h
Nastavení typu svícení zadní svítilny s radarem trvalé světlo (zadní), změna intenzity svícení řízená radarem (zadní)
Lumen (jednotka světelného toku) 16 lm (zadní svítilna s radarem)
ANT+ Ano
Kompatibilita se snímači ano, s radarem
Ovládání přístrojů ano, možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje
Lux (intenzita osvětlení) Ne