Garmin vívofit2 Black HR

 • náramek monitorující/zaznamenající denní i noční činnost
 • doba provozu až 1 rok
 • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
 • funkce hodinek
 • Bluetooth
 • akustické upozornění na nízkou aktivitu pohybu
 • podsvícený displej
 • hrudní snímač tepové frekvence

Tento produkt už není v nabídce!

010-01407-30
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Monitorovací náramek/hodinky, bez nutnosti nabíjení - baterie je vyměnitelná a vydrží více než 1 rok! Přidaný snímač srdečního tepu vám pomůže cvičit efektivněji! Je vaším cílem redukce hmotnosti, růst vytrvalosti nebo jen relaxace? Vše je při pohybu závislé na dosaženém srdečním tepu a vívofit vám s tím pomůže!

V balení jsou dva pásky (stejné barvy) pro obvod ruky 120-175mm (vel. S) a 152-210mm (vel. L).

Garmin vívofit2 je inteligentní fitness náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Jeho nespornou výhodou je výdrž více než 1 rok na vyměnitelnou baterii (2x CR1632), po celou dobu je schopen nejen monitorovat denní a noční aktivity, ale fungovat i jako plnohodnotné fitness hodinky. Díky vysoké odolností vůči vodě (50m), se o něj nemusíte bát ani při dešti, plavání či osobní hygieně. Novinkou oproti předchozí generaci je podsvícený displej, akustické upozornění na neaktivitu a stopky.

Základní vlastnosti

Vívofit2 obsahuje vlastní, prohnutý barevný displej, který u náramku zůstává po celou dobu používání zapnutý a pro zjištění času nebo jiných hodnot jej není potřeba probouzet. Na displeji je možné sledovat: čas, počet kroků, zbývající kroky pro dosažení denního cíle, spálené kalorie, prošlou vzdálenost, indikátor nečinnosti, aktuální mód (den/noc) a srdeční tep (v případě propojení s ANT+ snímačem srdečního tepu). Všechny měřené hodnoty jsou automaticky ukládány v paměti náramku a po stisku tlačítka na náramku je možné je přenést do deníku Garmin Connect pomocí počítače nebo chytrého mobilního telefonu. Pro přenos se využívá bezdrátových technologií ANT+ nebo Bluetooth Smart

Garmin vívofit2 je použitelný 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. V plnohodnotném režimu použití vydrží bez nabíjení celý rok. K napájení vívofit2 využívá dvě, uživatelsky vyměnitelné baterie typu CR1632.

Řemínek náramku je k dispozici i v dalších barevných variantách a dvou velikostech (pánské a dámské). Elektronika hodinek je zacvaknuta v řemínku a v případě potřeby je řemínek možné jednoduše vyměnit. Jdete běhat, máte pracovní schůzku nebo jdete do společnosti? Podle okolností můžete barvu hodinek vívofit jednoduše přizpůsobit!

Splnitelné cíle

Garmin vívofit2 je na základě zaznamenaných dat schopen automaticky nastavit denní cíl, který je pro uživatele splnitelný. Pomocí pravidelného vyhodnocení aktivit a individuálního přizpůsobení denního cíle se vívofit snaží svého majitele postupně motivovat k dosažení zdravějšího životního stylu. Výzkumy ukazují, že delší čas strávený bez pohybu, jako je například strnulý sed u počítače, má negativní vliv na lidské zdraví. Negativní vliv lze snížit krátkými přestávkami vyplněnými nenáročnými pohybovými aktivitami. Garmin vívofit2 sleduje čas, po který se nehýbáte a včas vás na potřebu přestávky upozorní.

Přidáte-li hodinkám snímač srdečního tepu, budete cvičit efektivněji! Je vaším cílem redukce hmotnosti, růst vytrvalosti nebo jen relaxace? Vše je při pohybu závislé na dosaženém srdečním tepu a vívofit2 vám s tím pomůže!

Monitoring spánku a vyhodnocení

Po přepnutí do nočního režimu zaznamená náramek kvalitu vašeho spánku. Po přenosu dat do deníku Garmin Connect můžete dění během spánku navíc podrobně vyhodnotit. Data se odesílají data do deníku Garmin Connect pomocí mobilního telefonu (Android či iOS platformy), ale rovněž i pomocí PC a webového prohlížeče. V deníku je možné sledovat statistiku absolvovaných aktivit, včetně množství a kvality spánku. Pro lepší motivaci je možné se pomocí něj spojit s dalšími uživateli (například pracovními kolegy) a vzájemně porovnávat dosažené hodnoty. Aplikace je plně lokalizována do češtiny, samotné hodinky používají univerzální symboly, které jsou srozumitelné bez ohledu na jazyk.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 21 x 105 x 120-210 mm
Velikost displeje 25,5 x 10 mm
Technologie displeje barevný
Rozlišení displeje (š x v) segmentované LCD
Hmotnost 25.5 g
Typ baterie CR1632 (2x)
Výdrž až 1 rok
Odolnost proti vibracím ano
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení bezdrátově (ANT+), bezdrátově (Bluetooth)
Satelitní systémy ne
Bluetooth ne
ANT+ Ano
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ano, obsahuje
Teplota ne
Vibrační upozornění Ne
Ovládání hudby Ne
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty ne
Vyhledání telefonu Ne
VIRB® - ovládání Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ne
Krokoměr ano
On-line sledování (LiveTrack™) ne
Porovnání aktivit Ne
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ne
Nastavitelná datová pole Ne
Odhad spálených kalorií Ano
UltraTrac Ne
Automatická rotace datových stránek Ne
Automatické spuštění nového okruhu Ne
Automatická pauza Ne
Pokročilé tréninkové funkce Ne
Záznam aktivit Ano
Upozornění na neaktivitu
Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu
Vestavěná paměť ano
Možnost dohrání map ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ne
Body zájmu (POI) ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 0 / cca 30 dní aktivity
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Plavání - bazén a příroda Ne
Veslování Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky, zvukem
Vestavěný krokoměr Ano