Garmin vivoSmart4 Black/Slate (velikost L)

 • elegantní černý náramek monitorující/zaznamenající denní i noční činnost
 • černobílý OLED displej s duální orientací
 • doba provozu až 7 dní
 • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
 • integrovaný snímač tepové frekvence
 • pokročilé monitorování spánku s REM spánkem
 • měření hladiny kyslíku v krvi - senzor Pulse Ox
 • smart notifikace (Smartphone) - Bluetooth
 • VO2max, měření stresu, relaxační dýchací časovač
 • energetický monitor Body Battery
 • obvod zápěstí: 148 mm - 215 mm (vel. L)

Tento produkt už není v nabídce!

010-01995-23
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Stylový fitness náramek vivoSmart4,  kombinace kovového vzhledu rámečku a silikonového pouzdra z něj dělá hezký nejen módní doplněk, který dokáže snímat tep přímo ze zápěstí pomocí optického čidla, zanamenat počet kroků, spálených kalorií, počet nastoupaných pater, míru stresu, vyhodnotit spánkové fáze, VO2max, a jiné.

Velikost: obvod 148 mm - 215 mm (vel. L), černá barva 

Nové funkce

 • snímač Pulse Ox - odhaduje úroveň saturace kyslíku v krvi. Vaše měření Pulse Ox závisí na řadě faktorů, včetně vašeho celkového zdraví a kondice. Kontrola vašeho Pulse Oxu může pomoci zjistit, jak vaše tělo absorbuje kyslík. Zapněte funkci, abyste měřili SpO2 přes noc, nebo ji můžete kdykoli použít k měření, abyste se dozvěděli více o vašem těle.

 • Pulse-Ox-Screen - rozšířené sledování spánku. Spánek je důležitý pro vaše celkové zdraví, pohodu a fyzickou výkonnost. VivoSmart4 sleduje vaše lehké, hluboké a REM fáze spánku spolu s pohybem po celou noc. Chcete-li přidat náhled, zapněte funkci Pulse Ox, abyste během spánku zobrazili hladinu kyslíku v krvi. Když se probudíte, můžete v aplikaci Garmin Connect ™ Mobile snadno prohlížet a porovnávat své stavy spánku.

 • Optimalizace energie - kontrola vaší energie na vivoSmartu4 využívá kombinaci stresu, variabilitu srdeční frekvence (HRV), údaje o spánku a aktivitě, abyste mohli kdykoli odhadnout energetické zásoby vašeho těla. Můžete tak efektivně naplánovat svůj den, optimalizovat časy činnosti a odpočinku. Vyšší počet indikuje, že jste připraveni být aktivní, zatímco nižší počet naznačuje, že budete možná muset odpočívat a odpočívat trochu předtím, než si cvičíte. 

 • Celodenní sledování stresu - pravděpodobně máte pocit stresu v určitém okamžiku vašeho dne, ale kolik? Váš vivoSmart4 vám umožní zjistit, kdy máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den a všechno mezi tím. Sledování vašeho HRV (časový interval mezi každým srdcem), vypočítá a zobrazuje vaši úroveň napětí. K dispozici je také volitelná funkce "Relax Reminder", kterou můžete zapnout v aplikaci Garmin Connect. Pokud se vaše stresová úroveň zvýší během vašeho dne, poskytne vám výstrahu na vibraci na zápěstí a zobrazí zprávu ("Chvilku dýchat"), Abyste věděli, že je čas na odpočinek. Použijte relaxační dýchací časovač, který vás provede čtyřčlennou dýchací technikou, dokázal uklidnit vaši mysl a tělo.

Optický snímač v zápěstí

Jedná se o funkčně nejzajímavější a doposud nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin momentálně nabízí. Nejdůležitější, ale rozhodně ne jedinou, inovací náramku je vestavěný optický snímač tepu. VivoSmart4 měří tep přímo ze zápěstí ruky, nepotřebujete tedy žádné další čidlo a náramek je kdykoliv připraven k měření. Je schopen měřit srdeční tep průběžně, celý den a dokonce i během spánku. VivoSmart4 určí klidový srdeční tep a zobrazí na displeji náramku. Měření srdečního tepu je důležité zejména pokud chcete zhubnout, zvýšit svoji kondici, vytrvalost nebo rychlost - je totiž dobré absolvovat tréninky nebo pohybové aktivity na konkrétní, správné, hladině srdečního tepu a je pro podobný trénink ideální a jednoduchou pomůckou.  Snímač srdečního tepu v náramku má ještě jednu důležitou funkci navíc - pokud používáte některý z GPS sporttesterů Garmin, které umí zaznamenat srdeční tep, může jim náramek vivoSmart4 tyto hodnoty bezdrátově předat. Funguje totiž jako snímač srdečního tepu s bezdrátovým ANT+ přenosem.

Malý ale šikovný

Náramek vivoSmart4 je vybaven velkým, dotykovým displejem, který je velmi dobře čitelný na slunci během dne a díky podsvícení i večer nebo v noci. Během dne měří počet asolvovaných kroků, prošlou vzdálenost a díky vestavěnému barometru i počet nastoupaných pater. V noci pak kvalitu a délku spánku. Minimální rozměry jej předurčují k nošení i k pracovnímu oblečení, na schůzkách vám ve spojení s chytrým telefonem (Android, iOS) poslouží jako diskrétní upozornění na příchozí hovory, sms zprávy, emaily a další tzv. notifikace. Při práci s počítačem nebo při sezení na místě měří dobu bez pohybu a upozorní, pokud je čas se pohnout. Podle posledních výzkumů má dlouhé sezení a nečinnost na lidské zdraví podobně neblahý vliv, jako kouření nebo nezdravá strava.

Celý den na ruce

Celý náramek je voděodolný a není nutné jej z ruky sundávat ani v případě, že jdete do sprchy nebo si chcete jít zaplavat. Má funkce jednoduchého sporttesteru, takže pokud rádi intenzivně chodíte, běháte nebo se věnujete cvičení ve fitness centru, můžete s náramkem všechny podobné aktivity zaznamenat a vyhodnotit v deníku Garmin Connect. Aerobic, yoga, karido cvičení, eliptické cvičení, apod. I tyto aktivity patří mezi cvičení, která můžete zaznamenat tímto náramkem. Po jejich skončení můžete zhodnotit, zda dosažený srdeční tep vede k hubnutí nebo k nárůstu kondice a vytrvalosti. VivoSmart4 má funkci stopek, které během aktivity zobrazuje společně se zdolanou vzdáleností, spálenými kaloriemi nebo srdečním tepem.

Náramek je předurčen pro příznivce sportu a fitness a může se stat skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají motivaci ke zvýšení kondice či boji s nadváhou. Funguje i jako samostatný snímač srdečního tepu.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) obvod zápěstí 148 - 215 mm
Velikost displeje 6.6 mm x 17.7 mm
Technologie displeje OLED / AMOLED
Rozlišení displeje (š x v) 48 x 128 pixelů
Hmotnost 21,5 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž až 7 dní (bez sledování spánku Pulse Ox)
Odolnost proti vibracím ano
Voděodolnost koupání/sprchování
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB
GPS ne
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Barometrický výškoměr Ano
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu ano, integrovaný
Teplota ne
Vibrační upozornění Ano
Ovládání hudby Ano
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty přes Bluethooth® (přes smartphone)
Vyhledání telefonu Ano
VIRB® - ovládání Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Krokoměr ano
On-line sledování (LiveTrack™) ne
Porovnání aktivit Ne
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ne
Nastavitelná datová pole Ano
Odhad spálených kalorií Ano
UltraTrac Ne
Automatická rotace datových stránek Ne
Automatické spuštění nového okruhu Ne
Automatická pauza Ano
Pokročilé tréninkové funkce Ne
Záznam aktivit Ano
Upozornění na zóny srdečního tepu, neaktivitu
Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu
Vestavěná paměť ano
Možnost dohrání map ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ne
Body zájmu (POI) ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 7 aktivit
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Plavání - bazén a příroda Ne
Veslování Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky
Vestavěný krokoměr Ano
 • vivoSmart4 černé barvy
 • vhodné pro obvod zápěstí 148 mm - 215 mm
 • USB napájecí a datový kabel
 • český manuál

Další podobné produkty