Nomad 7 - solární panel

  • kompaktní rozměry
  • extrémně výkonný (7W)
  • ekologická solární energie
  • vhodné pro GPS navigace i mobilní telefon

Tento produkt už není v nabídce!

12301
  • Popis produktu
  • Obsah balení

Details

Mimořádné kompatní, extrémně výkonný - to je solární panel Nomad 7.
Pro všechny náročné turisty a příznivce zelené energie máme skvělý tip na toulky přírodou. Nomad 7 je výkonný solární panel, který je přitom mimořádně lehký a skladný. Můžete s ním dobíjet jak vaši turistickou navigaci, tak i tužkové (AA) akumulátory nebo třeba i mobilní telefon nebo digitální kameru. Výstup je řešen univerzálním USB konektorem a 12-ti V napájecím portem. Panely se dají mezi sebou propojit, takže není problém napájet i zařízení náročnější na odběr (např. lednici na chatě).

Panel je neuvěřitelně tenký, ohebný a skladný - je o 30% menší než obdobně výkonné panely jiných značek a přitom 14x výkonnější. Při propojení na doplňkový set Guide 10 můžete své zařízení napájení i tehdy, pokud je solární panel neativní.

Nomad 7 lze bez problémů upevnit jak na středně velký batoh, tak i na brašny kola nebo motocyklu. Během jízdy můžete pohodlně dobíjet vyprázdněné akumulátory a jakmile se vydáte do přírody, máte jistotu, že budete dostatečně předzásobeni i na dlouhý výlet. Nomad 7 je rovněž vítanou pomůckou jak pro vysokohorskou turistiku, tak i pro časově náročné expedice - zatímco jste na cestě, panel vám v základním táboře dobíjí další akumulátory a nemusíte tak s sebou nosit zbytečná deka navíc.

Pro maximální využití solární energie doporučujeme panel rozložit ještě předtím, než jej připojíte k vašemu zařízení.

Obsah balení:
solární panel Nomad 7
12V adaptér cigaretového zapalovače