Garmin fēnix6X série

Řada Garmin fēnix6 je určena pro uživatele se středním zápěstím (127-210 mm), opět se širokou nabídkou speciálních barevných variant. Odlišnosti jsou i v materiálových provedeních a případně i drobnými funkčními odlišnostmi (hodinky, s označením MAP/MUSIC mají vždy mapu TOPO Czech PRO 1:10000, evropskou topografickou mapu, lyžařskou mapu a možnost uložení hudby přímo do hodinek. Mají významně delší výdrž baterie (- přes 62 hodin na GPS, včetně více možností nastavení spotřeby, a nové vyhodnocení tréninkové zátěže s přehlednými informacemi o přínosu a případnými radami pro zlepšení tréninku.

- série Garmin fēnix6: fēnix6s Optic (nejmenší verze), fēnix6: fēnix6 Optic (standardní verze), fēnix6 Optic Solar (solární nabíjení)
speciální modelové řady: Garmin Enduro (varianta fēnix6 s vyšší výdrží a solárním nabíjením), Garmin Quatix (varianta fēnix6 se stříbrnou lunetou, navíc speciální aplikace pro jachtaře), Garmin Tactix (varianta fēnix6X s vyšší výdrží, černém provedení a funkcemi pro taktický výcvik)
- jiné, velikostně podobné, hodinky Garmin: Forerunner 9xx (malý triatlonový speciál)
 
    • Výběru neodpovídají žádné produkty