TOMTOM Aktivační kód pro službu Aktualizace map po dobu 12 měsíců

- minimálně 4 mapy během 1 roku 
- jezděte vždy s nejnovější mapou 
- žádné omezení na 90 dnů
- službu lze aplikovat na libovolně starou mapu TomTom

Tento produkt už není v nabídce!

TT00389
  • Popis produktu
  • Obsah balení

Details

TomTom Aktivační kód pro službu Aktualizace map po dobu 12 měsíců

Tato služba vám zpřístupní každé vydání mapy v období 12 měsíců od její aktivace. Nová mapa je vydávána každé čtvrtletí. Vždy, když bude pro Vaše zařízení zpřístupněno ke stažení nové vydání mapy, obdržíte emailem upozornění. 

- Minimálně 4 mapy během 1 roku 
- Umožňuje vám stáhnout každou vydanou aktualizaci Vaší mapy 
- Jezděte vždy s nejnovější mapou 
- Žádné omezení na 90 dnů 

Cesty se rok od roku mění, a společnost TomTom by proto ráda poskytla zákazníkům co nejpřesnější a nejspolehlivější mapy, které jsou cenově dostupné a lze je snadno používat. 
Každý uživatel zařízení TomTom může využít naši chytrou Službu TomTom aktualizace map. Tato služba vám zpřístupní každé vydání vaší mapy v pevně daném období.
Vždy, když bude prostřednictvím aplikace TomTom HOME zpřístupněno nové vydání mapy, obdržíte emailem upozornění. 
Mezi jednotlivými vydáními navíc můžete svou mapu upravovat – například zanášet uzavírky a body zájmu – prostřednictvím technologie Map Share™. 

Možnosti: 
12 měsíců – to jsou čtyři mapy ročně. 
Tato možnost je určena pro ty, kteří již zařízení mají, a vychází z jejich současné mapy, kterou tato služba aktualizuje na nejnovější verzi mapy. 
Tuto službu je možné použít na libovolně starou původní mapu!

Podmínky pro použití Služby aktualizace map: 

  • služba aktualizace map funguje pouze s aktivní mapou ve vašem zařízení. Pokud mapu ještě nevlastníte, musíte si ji zakoupit, abyste mohli službu používat.
  • službu aktualizace map nelze po zakoupení převést na jiné zařízení TomTom GPS ani na jiného uživatele.
  • pro provedení aktualizace je potřeba nainstalovat počítačový software TomTom HOME nebo TomTom MyDrive. Po kliknutí sem získáte informace o hardwarových požadavcích a můžete si stáhnout instalační software. 
  • kvalitu našich map neustále zdokonalujeme. Může se proto stát, že se některé nové mapy do vašeho zařízení nevejdou. V takových případech vám nabízíme ke stažení podrobné Oblasti mapy. V zařízení můžete používat pouze jednu oblast mapy. Používanou oblast však můžete kdykoli snadno a zdarma změnit prostřednictvím aplikace TomTom HOME. Více informací najdete na adrese http://www.tomtom.com/page/mapzones.