Tractive GPS Tracker

  • voděodolný, hmotnost 35 g
  • lokalizace v reálném čase, virtuální plot
  • integrované světlo
  • doporučeno pro zvířata nad 4.5 kg
  • základní měsíční tarif od 3.75€
  • integrovaná SIM karta

Tento produkt už není v nabídce!

TRATR1
  • Popis produktu
  • Obsah balení

Details

Tractive GPS tracker je určen pro domácí mazlíčky i jiná zvířata, která potřebujete hlídat či sledovat. Pomocí prohlížeče na PC nebo použitím jedné z bezplatných aplikací pro chytrý telefon okamžitě zjistíte, kde se Váš mazlíček nachází.

Tractive GPS funguje ve více jak 80 zemích a pro komunikaci s Tractive aplikací využívá infrastrukturu vysílačů mobilních telefonů. Aby vše fungovalo, uzavřela firma Tractive smlouvy s operátory a nosiči v mnoha zemích. Nelze samozřejmě garantovat 100% pokrytí, ale Tractive funguje všude, kde funguje váš mobilní telefon. Tractive užívá GPS a komunikuje přes mobilní věže, které vám umožňují sledovat vaše domácí zvíře 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Využívání mobilních věží a jejich infrastruktury s sebou přináší výdaje, které účtujeme v základním měsíčním tarifu za užívání Tractive. Základní měsíční tarif je od 3.75€, SIM karta je integrována, nepotřebujete tedy žádnou další kupovat. Tractive využívá čipovou technologii, která vybírá toho nejlepšího ze seznamu 100 různých zprostředkovatelů v jakémkoliv místě.

Jsme si jistí, že si Tractive zamilujete, nemusíte se zavazovat, službu můžete kdykoliv zastavit , a to zcela bez poplatků za aktivaci nebo jiných skrytých poplatků. Co vám nabízíme jsou dvě možné služby - základní měsíční paušál 3.75€ (90 € / 2 roky) nebo prémiovou službu za 4.16€ (100 € / 2 roky). Po doručení zařízení musí být aktivováno.

Zóna pohybu

Chcete být upozorněni, když váš kůň opustí výběh? Zda si váš pejsek hraje na zahradě vašeho soudseda? Zda se vaše kočka nezaběhla z vesnice pryč? V tomto případě je Tractive Safe Zone funkce, kterou si oblíbíte. Tractive vám totiž umožňuje stanovit okruh, ve kterém se zvíře může pohybovat jako v bezpečné zóně. Jakmile ji opustí, budete první, kdo se to automaticky okamžitě dozví pomocí upozornění ve vašem telefonu. Nejsou zde žádné výdaje za SMS nebo jiné skryté poplatky, vyjma základního paušálu, který si stanovíte.

Sledování v reálném čase (Live tracking)

Tractive ukazuje nejen to, kde byl váš mazlíček před několika minutami, ale umožňuje vám jej sledovat i v reálném čase přes internet nebo Tractive aplikaci. Aktivujete-li si funkci Live Tracking, vzápětí na displeji uvidíte celou trasu, kudy váš mazlíček běží a kam má namířeno.

Osvětlení

Integrované světlo vám jej pomůže lokalizovat i za snížených světelných podmínek, anebo zvýšit jeho viditelnost, když jdete na procházku v blízkosti silnic.

GPS aplikace

Bezplatná aplikace Tractive GPS pro iPhone, Apple TV, Android a Windows Phone vám umožní vidět polohu vašeho mazlíčka na interaktivní mapě. Standardní mapa se dá pohododlně přepnout na hybridní nebo satelitní. Nevadí ani, pokud máte více než jedno domácí zvířátko - do GPS aplikace můžete přidat neomezené množství mazlíčků s GPS Trackerem. V případě, že chcete vědět, co váš mazlíček dělal, Tractive GPS zajišťuje také 24 hodinovou historii. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka, můžete získat záznam, kde všude vaše zvířatko během celého dne bylo! 

Další údaje a specifikace

Podporovaná zařízení: iPhone (iPhone 5 nebo novější), Android (smartphone užívájící Android verze 4.1. Jelly Bean API 16 nebo novější), Windows Phone, aplikaci je možné používat i přes klasický webový prohlížeč na PC.

Balení obsahuje: Tractive GPS, 2 přezky na obojek (1x velikost A, 1x velikost B), adaptér Tractive A/C, USB kabel, manuál.

Technické specifikace

Hmotnost: 35 g
Rozměry: 51mm x 41mm x 15mm
Doporučeno pro zvířata s hmotností vyšší než 4,5 kg
Výdrž baterie 2-5 dní v závislosti na pokrytí sítě a užití
Plné dobití za 2 hodiny