Nabízené služby v oblasti GPS a navigací

Úvodem

Prodejem navigačního přístroje na některé z našich prodejen naše starost o zákazníka rozhodně nekončí. Standardně jsme schopni poskytnout široké spektrum služeb, od předvedení přístroje před samotným prodejem přes aktualizaci mapových dat až po servis v případě problémů. V případě nestandardních požadavků jsme schopni rychle najít efektivní řešení.

O pravdivosti těchto slov nemusíte pochybovat - přijďte nás jednuduše navštívit, každému zákazníkovi se snažíme věnovat dostatečné množství času bez ohledu na velikost jeho případného nákupu.

Na našich stránkách naleznete samozřejmě i e-shop bez nutnosti registrace, ale v některých případech je jistě lepší si přístroje "osahat" naživo a nechat si je předvést od kvalifikovaného personálu.

Akce Starý za nový

Kupujete GPS navigaci? Plaťte starým přístrojem!

Chcete-li při nákupu nového přístroje ušetřit, máte na našich prodejnách (a samozřejmě i při firemních nákupech) možnost vrácení starších i nefunkčních navigačních přístrojů jakékoliv značky formou protiúčtu proti nákupu nových GPS navigací. Výběr akčních modelů s nejvyšším odpočtem ceny zahrnuje automobilové, outdoorové, ale i sportovní navigace.

Seznam navigačních přístrojů, které jsou zahrnuty do akce:

Model

Oblast navigace

Popis

Maloobchodní cena

Cena v akci „Starý za nový“

nüviCamT Lifetime Europe 45

Auto

Jeden z nejvyspělejších navigačních přístrojů značky Garmin na současném trhu. Nabízí mapy celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, velký, kapacitní, multidotykový 6“ displej, magnetický držák  s integrovaným napájením a integrovanou záznamovou kameru.

10.490

9.490

Oregon 600 PRO

Outdoor

Aktuálně nejlepší outoorový GPS přístroj s kapacitním (skleněným) otočným displejem, Bluetooth rozhraním pro možnost propojení s chytrým telefonem a topografickou mapou České republiky 1:10 000.

9.990

8.990

vívoactive White/Black

Fitness

Elegantní společenské chytré hodinky, které umí spoustu věcí - můžete si je vzít s sebou na kolo, brusle, lyže, golf i do bazénu. Vaši aktivitu si pak můžete okamžitě přes telefon nahrát na web a sdílet!

6.490

5.690

Garmin fenix3 Sapphire (Gray) Performer

Sport

Multifunkční GPS hodinky se safírovým sklíčkem - lze se využít jak pro běžnou turistiku, tak i pro běh, jízdu na kole, kolečkových bruslích, lyžování i dalších sportech. Ideální pro uživatele, které nezajímá mapa, ale chtějí mít přehled o svých sportovních aktivitách mají přehled - data lze sdílet přes komunitní server Garmin Connect.

17.490

16.190

Akce "Starý za nový" bude platná od 1.11.2015 do 31.12.2015.

Aktualizace map

K čemu potřebuji aktuální mapu?

Aktuálnost mapy je tou nejdůležitější podmínkou pro správné fungování navigačního přístroje. Toto se týká nejen automobilových (silničních) map, ale i map turistických, námořních a leteckých. I dnes již na první pohled zastaralý přístroj může s novou mapou fungovat podstatně lépe než zánovní přístroj se spoustou ne vždy potřebných funkcí za nakřesťanskou cenu.

Vyplatí se aktualizace map?

Může i nemusí.  Přineste k nám na prodejnu Váš přístroj a my Vám rádi poradíme.

Aktualizace mohou být placené, mohou být zdarma anebo nemusí pro Váš přístroj vůbec existovat. Zde záleží hlavně na výrobci přístroje. I tady velmi často platí "nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci", protože někteří výrobci sice dokáží velmi levně vyrobit navigaci ale nevydávají žadné aktualizace nebo dokonce ukončí výrobu. Taková investice se příliš nevyplatí, protože jediným východiskem může být zakoupení nového přístroje. Aktualizace se nemusí vyplatit, pokud máte velmi starý přístroj jehož současná cena je zlomkem ceny nové mapy.

Instalace map

Mapy nejsou nainstalovány přímo z výroby?

Mapy bývají do přístroje nainstalovány přímo z výroby, to ale neplatí například pro turistické mapy, které české zastoupení značky GARMIN zdarma přidává ke každému přístroji, stejně jako pro mapy námořní a letecké. Mapu si samořejmě můžete nahrát do přístroje v "domácích" podmínkách, ale na základě našich zkušeností víme, že ne vždy taková instalace mapy je snadná a může se vyskytnout řada problému s registrací, instalací do PC i samotným nahráváním. A v takovém případě Vám samořejmě rádi a ochotně pomůžeme.

Doživotní služby gpscentrum

Na všech prodejnách gpscentrum máme nyní k dispozici kupóny na doživotní aktualizaci.

- základní cena kupónu je 1.590 Kč (s DPH)
- pro zákazníky, kteří si přístroj zakoupili v síti gpscentrum poskytujeme slevu - do 30-ti dnů od zakoupení přístroje lze kupón zakoupit pouze za 1.000Kč
- stejná cena, 1.000 Kč, platí i pro zákazníky, kteří si kupón pořídí přímo v rámci nákupu aktualizace svého přístroje (např. pro aktualizací map Garmin, TomTom, Navigon, atd.)

Výhody, které kupón přináší:

 • aktualizace vycházejí již 4x ročně, ale s tímto kupónem nebudete muset přemýšlet, kdy a kterou mapu nainstalovat – stačí se zastavit na libovolné pobočce gpscentrum (nebo přístroj zaslat poštou) a vše ostatní již ponechat na nás (mějte prosím na paměti, že instalace mapy Evropy není na počkání a záleží na aktuální vytíženosti pobočky);
 • v okamžiku, kdy vyjde jakákoliv jiná nová mapa, platíte pouze vlastní cenu aktualizace, instalace a nahrání je automaticky v ceně;
 • při každé návštěvě automaticky kontrolujeme aktuálnost softwaru, instalované POI, hlasy a další doplňky;
 • služba zahrnuje i instalaci map do PC, zálohování dat, poradenství, registraci, zjišťování ztracených registračních údajů, atd.;
 • již si nemusíte pamatovat všechna jména a hesla k účtům, vše bude uloženo v databázi;
 • kupón se dá zakoupit i jako dárek a registrace se dá udělat později, což z kupónu dělá ideální doplněk k již zakoupené navigaci;
 • kupón je výhodný pro firmy s více pobočkami - majitel navigace se může zastavit na libovolné pobočce, pokud s ní bude mít problém

Podmínky použití kupónu:

 1. kupón je mezi přístroji nepřenosný, tzn. že kód je možný uplatnit na služby pouze pro jeden konkrétní (zaregistrovaný) produkt
 2. kupón lze použít na libovolnou navigaci značek Garmin, TomTom, Becker a Navigon
 3. kupón neslouží jako záruční list, v případě závad na přístroji, které nebyly zaviněny manipulací na prodejně gpscentrum, je nutné uplatnit reklamaci u prodejce
 4. v případě, že bude přístroj s již zakoupenou aktualizací výrobcem vyměněn za jiný, služba bude automaticky převedena na tento nový produkt (výměnu je nutné doložit platným servisním listem s vyznačením způsobu vyřízení reklamace)
 5. platnost kupónu zaniká ztrátou GPS přístroje
 6. kupón je určen pouze k čerpání služeb - práce - na pobočkách sítě gpscentrum; kupující jeho nákupem nezískává žádná mapová data, SW, upgrade SW a map, apod., ale pouze možnost nechat si takto legálně získaná data bezplatně nainstalovat. Upgrady map je třeba zakoupit samostaně.

Poradenství

Nevíte si rady s výběrem toho správného výrobce či přístroje? Nebo máte neobvyklý technický problém či dotaz? Není nic snadnějšího, než se obrátit na nás, ať již telefonicky, e-mailem nebo během osobní návštěvy.

Servis

V rámci sitě gpscentrum poskytujeme:

 • záruční servis na všechny přístroje zakoupené v siti prodejen gpscentrum, bez rozdílu značky
 • mimozáruční servis či zprostředkování opravy vybraných typů navigací
 • v případě mimozáruční opravy odhad rentability a případné ceny
 • vybrané opravy na počkání nebo do 3 pracovních dnů (pouze Praha)

Ceník vybraných služeb

gpscentrum zálohování dat 200 Kč
gpscentrum diagnostika přístroje 300 Kč
gpscentrum nahrání lokální mapy do přístroje 200 Kč
gpscentrum nastavení PDA přístroje podle požadavků zákazníka 400 Kč
nüMaps Lifetime Europe + nahrání 3 290 Kč
gpscentrum instalace mapy TOPO Czech a Atlas ČR do GPS 200 Kč
Aktualizace a nahrání map City Navigator 500 Kč
Odemknutí City Navigatoru přes internet naší kreditní kartou a nahrání map 2 990 Kč
Práce na PC (instalace SW) - každých zpočatých 30 min. 500 Kč
Získání registračních údajů ze stránek Garmin 500 Kč
Získání Unlock certificate z Garminu 500 Kč