Chytré multisportovní hodinky

Multisportovní hodinky se vyznačují především velkým množstvím sportovních profilů, které lze i uživatelsky nastavit. Tzn. kromě běžného běhu a cyklistiky, podporují například plavání, veslování, spinning, sjezdové lyžování, nebo třeba golf a případně i jednoduchou navigaci.

vívoactive4 - nová generace elegantních hodinek s dotykovým displejem

venu / venu2 - elegantní hodinky s dotykovým AMOLED či LCD displejem

Forerunner 7xx - malé a lehké multisportovní hodinky

Forerunner 9xx - lehký triatlonový speciál ve velikosti modelu fēnix6

fēnix6 - špičkové outdoorové hodinky vě třech velikostech, různých barevných variantách avelmi vysokou vyšší výdrží, včetně edice se solárním napájením

fēnix7 - nová generace špičkových hodinek kombinujících ovládáním tlačítky s dotykovým displejem, opět ve třech velikostech odlišnáných barevných a materiálových variantách

Speciální modelové řady: Garmin Enduro (vyšší výdrž a solární sklíčko), Tactix Delta - do opravdu extrémních podmínek, pro jachtaře Garmin Quatix a samozřejmě hodinky se solárním sklíčkem a hodinky nové generace epix (mapový model s AMOLED displejem).

Garmin Instinct - chytré outdoorové hodinky v odolném military provedení, v různých barevných variantách (recenze). Nová generace hodinek je k dispozici ve standardní variantě Instinct 2, případně pro menší zápěstí - Instinct 2s.

Zobrazeny produkty 1-24 z 133

9 / 12 / 24 / 36 / All /

Zobrazeny produkty 1-24 z 133

9 / 12 / 24 / 36 / All /