Možnosti dopravy

 

Nevybrali jste si osobních odběr na jedné z našich prodejen? Nevadí. Zásilku Vám doručíme přepravní společností, která je Vám nejbližší. 

Veškeré objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány níže uvedeným přepravcům v nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

Česká pošta

Česká pošta logo

Osvědčená služba s rozsáhlou sítí poboček, kde si můžete balíček vyzvednout, pokud Vás doručovatel nezastihne doma. Tuto službu lze u nás využít momentálně pouze pro dopravu po ČR.

Dopravné za doručení objednávky je maximálně 150 Kč, v závislosti na výši objednávky

Zásilka je obvykle doručena do 24 hodin, ale pouze v pracovní dny, časové rozmezí doručení: 8:00-16:00 (ve vybraných lokalitách až do 20:00).

Česká pošta pomocí webového formuláře umožňuje změnit místo a čas dodání zásilky (např. dopolední dodání, uložení na jiné poště, posunutí prvního doručovacího pokusu). Přesný výběr hodiny dodání ale není, bohužel, možný, nicméně o přesnějším času doručení bude v daný den informováni pomocí SMS. Pokud Vás doručovatel nezastihne, vhodí do Vaší poštovní schránky oznámení, na které z nejbližších pošt je Vaše zásilka uložena. Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít informační linku přepravce 800 177 889, nebo sledovat zásilku on-line.


DPD

DPD logo

Spolehlivá a rychlá přepravní společnost specializující se na balíkový rozvoz. Tuto službu lze u nás využít momentálně pro dopravu po ČR s Slovensku.

Dopravné za doručení objednávky je maximálně 150 Kč, v závislosti na výši objednávky.

Zásilka DPD je obvykle doručena do 24 hodin (na Slovensko maximálně do 48 hodin), ale pouze v pracovní dny, časové rozmezí doručení: 8:00-18:00. Dobu a čas doručení si nejnověji můžete nastavit i na sobotu.

Přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný, nicméně o přesnějším času doručení budete v daný den informováni pomocí SMS. Pokud Vás kurýr nezastihne, bude Vás pomocí SMS informovat o dalším termínu doručování. Pokud si zboží nepřevezmete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít informační linku přepravce 841 700 700, nebo sledovat zásilku on-line.


 PPL

PPL logo

Spolehlivý a rychlý přepravce specializující se na balíkový rozvoz. Tuto službu lze u nás využít momentálně pouze pro dopravu po ČR.

Dopravné za doručení objednávky je maximálně 150 Kč, v závislosti na výši objednávky.

Zásilka PPL je obvykle doručena do 24 hodin, ale pouze v pracovní dny, časové rozmezí doručení: 9:00-17:00.

Přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný, nicméně o přesnějším času doručení budete v daný den informováni pomocí SMS. Pokud Vás kurýr nezastihne, bude Vás pomocí SMS informovat o dalším termínu doručování. Pokud si zboží nepřevezmete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít informační linku přepravce 225 331 500, nebo sledovat zásilku on-line.