TomTom updatePodrobná nepřerušovaná mapa pokrývající 48 zemí v Evropě.

Rychlostní profily technologie IQ Routes™ poskytují nejrychlejší trasu v libovolnou denní dobu.

Velikost 10.614  GB
Body zájmu: více než 18.7 miliónů

Podrobné pokrytí: Albánie, Andorra, Rakousko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko (včetně ostrovů), Maďarsko, Irská republika, Itálie, Kosovo, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Malta, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Moldavská republika, Rumunsko, Ruská federace, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Svatý stolec (Vatikánský městský stát).

Částečné pokrytí: Bělorusko (80%).

Pokryté silnice: více než 17.8 milionů km

Informace o dodání: Od 1. července 2018 byla na většině silnic nižších tříd snížena maximální povolená rychlost na 80 km/h. Od poloviny března 2020 bude maximální povolená rychlost na dálnicích v Nizozemsku omezena na 100 km/h v době od 6:00 do 19:00. Nyní je dostupná aktualizace mapy s novými rychlostními limity. Aktualizujte své zařízení a buďte připraveni.

Může se stát, že Vaše zařízení nebude mít dostatečnou velikost paměti pro nahrání celé mapy. Pro tyto případy Vám TomTom umožní nainstalovat pouze část území, které můžete kdykoliv přeinstalovat za jiné. Jedna oblast má velikost přibližně 1.6 GB. Pokud Vaše zařízení má možnost vložení paměťové karty, lze celou mapu nainstalovat na ni.

Ukázky dvou vybraných regionů, kde se nachází Česká republika.

TomTom, Evropa - východní oblast 9.85TomTom, Evropa - střední oblast 9.85

V případě, že budete potřebovat Evropu je nutná karta, doporučujeme 16GB, která zajistí dostatek místa i pro budoucí aktualizace.

Všem zákazníkům s instalací mapy velmi rádi pomůžeme na všech prodejnách sítě gpscentrum.

Zveřejněno v kategorii Aktuality od

gpscentrum