Garmin Approach G6 Lifetime

 • 2.6 barevný dotykový displej 
 • citlivý GPS
 • 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
 • skóre karta pro 4 hráče
 • posun pozice vlajky do přesné pozice na greenu
 • měření prošlé vzdálenosti
 • zaměření jamky, na kterou není vidět
 • odolnost proti vodě
 • výdrž až 15 hodin s GPS

Tento produkt už není v nabídce!

010-01036-01
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Špičková golfová navigace Garmin Approach G6 Lifetime s 2.6" barevným dotykovým displejem, předehranou databází golfových hřišť a skóre kartou pro 4 hráče. Měří délku rány, vzdálenost v libovolnému bodu. Výdrž až 17 hodin na GPS.

Přístroj Garmin Approach G6 má v paměti databázi více než 38.000 (95%) všech světových golfových hřišť, včetně více než 100 českých. Samotná databáze je aktualizována několikrát ročně - přístup je zcela zdarma, po celou dobu životnosti přístroje prostřednictvím aplikace Garmin Express.

Počítání hry, měření vzdáleností

Garmin Approach G6 umožňuje počítání zapisovat skóre pro hru na rány, systém Stableford, Skins Game i při hře na jamky. Současně podporuje počítání hry na základě handicapu. Jednoduchým způsobem dokáže měřit délku rány a dokonce vyhodnotit i průměrné délky dosahované jednotlivými holemi. Současně poskytuje informaci o vzdálenosti, kterou hráč na hřišti ušel v průběhu hry.

Plánujte, analyzujte

Díky obloukům vyznačeným na mapě ve vzdálenosti 100, 150, 200 a 250 metrů od jamky vám bude na správné rozhodnutí stačit jeden pohled. Dotykové zaměřování cíle vám umožňuje dotykem kteréhokoliv místa na displeji zjistit přesnou vzdálenost do zvoleného místa i zbývající vzdálenost z tohoto místa k vlajce.

Již v průběhu kola si můžete prohlížet informace o počtu puttů, délce úderů, statistiku zasahování fervejí vpravo nebo vlevo, počtu greenů v regulaci, době hry a ušlé vzdálenosti. Garmin Approach G6 vám umožňuje vést statistiku vzdáleností, které dosahujete jednotlivými holemi. Kromě toho můžete jednotlivým holím přidělit i vlastní jména, od Mashie po Niblick. Digitální skóre karta umožňuje zaznamenávat skóre až čtyř hráčů současně. Záznam skóre si můžete později prostřednictvím počítače (Garmin Connect) vytisknout.

Displej

Garmin Approach G6 se může pochlubit přehledným barevným 2.6" dotykovým displejem, který je pro ovládání jak holým prstem, tak i v rukavicích. Na displeji je možné zobrazit objekty a důležitá místa na ferveji, včetně vzdáleností k nim. Mezi taková místa patří bunkry, vodní překážky, green, Dogleg, Layout a další. Při zobrazení detailu greenu je možné na dotykovém displeji posunout pozici vlajky do přesné pozice na greenu, kde se v daný den nachází. Zobrazené vzdálenosti k začátku/konci greenu a jamce pak budou respektovat tuto zvolenou pozici. Dvě klasická tlačítka navíc zajišťují pohodlné ovládání bez nutnosti zbytečných prodlev. Celý přístroj je samozřejmě odolný vůči silnému dešti nebo dokonce potopení do vody.  

Golfový deník

Garmin Approach G6 je schopný vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Zaznamenaná data na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě. 

golfová statistika

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 54 x 93 x 19 mm
Displej 65K barevný TFT
Velikost displeje 36 x 55 mm (2,6")
Rozlišení displeje (š x v) 240 x 400 pixelů
Hmotnost 95,6 g
Typ baterie dobíjecí Li-pol
Výdrž do 15 hodin
Odolnost proti vibracím ano (6G)
Voděodolnost IP x7 (30min/1m)
Provozní teplota -20°C až +60°C
PC propojení USB
GPS ano
Bluetooth ano
ANT+ Ne
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Elektromagnetický kompas Ne
Vyhledání telefonu Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ne
Porovnání aktivit Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Automatická rotace datových stránek Ne
Kompatibilita se snímači ne
Vestavěná paměť ano
Základní mapa Ne
Předinstalované mapy 40.000 golfových hřišť, Lifetime
Garmin Connect Ano
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ne
Akcelerometr Ne
Golfové funkce vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Statistika hry prohlížení skórkarty v pc, přehled hřiště "jamku po jamce", počet puttů na kolo, zasahování fervejí, greens in regulation
Švih ne
Doporučení vhodné hole Ne
Autoshot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky) Ne
Měření vzdálenosti měření prošlé vzdálenosti, dotykem na libovolné místo na mapě hřiště, uložená pozice se zobrazí na mapě, výpočet vzdálenosti pro odpal na green z libovolného mista na hřišti
Režim velkých číslic Ano
Vyhrazené tlačítko greenview Ano
Playslike (měří vzdálenosti terénem se započtením změn nadmořské výšky) Ano
Kde se nacházím? Ano
Face to Target - líc k cíli Ne
Club Path - trasa hlavy hole Ne
Club Path Coordinates - informace o místu kde hlava zasáhla míček Ne
Dynamic Loft - dynamický sklon Ne
Shaft Angle - sklon násady Ne
Shaft Lean - úhel násady Ne
Swing Speed - rychlost hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem Ne
Wrist Path Coordinates - informace o držení násady Ne