Garmin vívofit3 Style Collection Gabrielle (vel. L)

  • černý náramek monitorující/zaznamenající denní i noční činnost
  • doba provozu až 1 rok, 1x CR1616
  • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
  • funkce hodinek
  • upozornění na nízkou aktivitu pohybu
  • podsvícený displej
  • Bluetooth

Tento produkt už není v nabídce!

010-01608-30
  • Popis produktu
  • Vlastnosti
  • Obsah balení

Details

Především ženy často u fitness náramků řeší situaci, jak náramek sladit nejen se sportovním, ale i pracovním nebo společenským oblečením. vívofit3 Style Collection Gabrielle podobnou situaci pomáhá řešit. 

Velilost L 137-195 mm, váha 26g

Menší a elegantnější vzhled vívofit náramku - tentokrát s displejem 10 x 10 mm a volitelným vzhledem hodin. Mají automatickou detekci sportovní aktivity (chůze, běh, kolo, plavání, eliptický trenažér) s možností jejího samostatného vyhodnocení. V průběhu aktivity lze sledovat čas, vzdálenost, počet kroků, kalorie, případně srdeční tep. Navíc je zde funkce týdenního počítání minut, které věnujete aktívnímu pohybu.

1 CR1632 baterie je vyměnitelná, s vydrží více než 1 rok! Garmin vívofit3 je vybanen technologií Bluetooth a lze jej propojit na kompatibilní mobilní telefon s iOS, Android nebo Windows Phone. Podobně jako předchozí model vívofit2 mají vylepšené zapínání řemínku se zámkem proti rozepnutí. K dispozici jsou i stylové řemínky.

Garmin vívofit3 je inteligentní fitness náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Jeho nespornou výhodou je výdrž více než 1 rok na vyměnitelnou baterii (2x CR1632), po celou dobu je schopen nejen monitorovat denní a noční aktivity, ale fungovat i jako plnohodnotné fitness hodinky. Díky vysoké odolností vůči vodě (50m), se o něj nemusíte bát ani při dešti, plavání či osobní hygieně. Novinkou oproti předchozí generaci je podsvícený displej, akustické upozornění na neaktivitu a stopky.

Základní vlastnosti

Vívofit3 obsahuje vlastní, prohnutý barevný displej, který u náramku zůstává po celou dobu používání zapnutý a pro zjištění času nebo jiných hodnot jej není potřeba probouzet. Na displeji je možné sledovat: čas, počet kroků, zbývající kroky pro dosažení denního cíle, spálené kalorie, prošlou vzdálenost, indikátor nečinnosti, aktuální mód (den/noc) a srdeční tep (v případě propojení s ANT+ snímačem srdečního tepu). Všechny měřené hodnoty jsou automaticky ukládány v paměti náramku a po stisku tlačítka na náramku je možné je přenést do deníku Garmin Connect pomocí počítače nebo chytrého mobilního telefonu. Pro přenos se využívá bezdrátových technologií ANT+ nebo Bluetooth Smart

Garmin vívofit3 je použitelný 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. V plnohodnotném režimu použití vydrží bez nabíjení celý rok. K napájení využívá jednu uživatelsky vyměnitelnou baterii typu CR1632.

Splnitelné cíle

Garmin vívofit3 je na základě zaznamenaných dat schopen automaticky nastavit denní cíl, který je pro uživatele splnitelný. Pomocí pravidelného vyhodnocení aktivit a individuálního přizpůsobení denního cíle se vívofit snaží svého majitele postupně motivovat k dosažení zdravějšího životního stylu. Výzkumy ukazují, že delší čas strávený bez pohybu, jako je například strnulý sed u počítače, má negativní vliv na lidské zdraví. Negativní vliv lze snížit krátkými přestávkami vyplněnými nenáročnými pohybovými aktivitami. Garmin vívofit3 sleduje čas, po který se nehýbáte a včas vás na potřebu přestávky upozorní.

Přidáte-li hodinkám snímač srdečního tepu, budete cvičit efektivněji! Je vaším cílem redukce hmotnosti, růst vytrvalosti nebo jen relaxace? Vše je při pohybu závislé na dosaženém srdečním tepu a vívofit3 vám s tím pomůže!

Monitoring spánku a vyhodnocení

Po přepnutí do nočního režimu zaznamená náramek kvalitu vašeho spánku. Po přenosu dat do deníku Garmin Connect můžete dění během spánku navíc podrobně vyhodnotit. Data se odesílají data do deníku Garmin Connect pomocí mobilního telefonu (Android či iOS platformy), ale rovněž i pomocí PC a webového prohlížeče. V deníku je možné sledovat statistiku absolvovaných aktivit, včetně množství a kvality spánku. Pro lepší motivaci je možné se pomocí něj spojit s dalšími uživateli (například pracovními kolegy) a vzájemně porovnávat dosažené hodnoty. Aplikace je plně lokalizována do češtiny, samotné hodinky používají univerzální symboly, které jsou srozumitelné bez ohledu na jazyk.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Additional Information

Rozměry (ŠxVxH) 137-195 mm (pro obvod ruky: vel. L)
Velikost displeje 10 x 10 mm
Technologie displeje barevný
Rozlišení displeje (š x v) 64 x 64 pixelů
Hmotnost 26 g
Typ baterie 1x CR1616
Výdrž až 1 rok
Odolnost proti vibracím ano
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení bezdrátově (ANT+), bezdrátově (Bluetooth)
GPS ne
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ne
Bezdrátové propojení mezi přístroji ne
Barometrický výškoměr Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Snímač tepu volitelně
Teplota ne
Vibrační upozornění Ne
Ovládání hudby Ne
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty ne
Vyhledání telefonu Ne
VIRB® - ovládání Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ne
Krokoměr ano
On-line sledování (LiveTrack™) ne
Porovnání aktivit Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ano
Nastavitelná datová pole Ne
Odhad spálených kalorií Ano
UltraTrac Ne
Automatická rotace datových stránek Ne
Automatické spuštění nového okruhu Ne
Automatická pauza Ano
Pokročilé tréninkové funkce Ne
Záznam aktivit Ano
Upozornění na neaktivitu
Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu
Vestavěná paměť ano
Možnost dohrání map ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ne
Body zájmu (POI) ne
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 0 / cca 30 dní aktivity
Connect IQ™ Ne
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Plavání - bazén a příroda Ne
Veslování Ne
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky, zvukem
Vestavěný krokoměr Ano