Garmin Forerunner 745 Music Black

 • všestranný tréninkový sporttester
 • GPS/GLONASS/GALILEO
 • optický snímač srdečního tepu a PulseOx míry okysličení krve
 • výdrž s GPS až 16 hod./s hudbou a GPS až 6 hod.
 • bezkontaktní platby Garmin Pay
 • hmotnost pouze 47g
 • úložiště na hudbu (až 500 skladeb)
 • ANT+, Bluetooth, Wi-Fi
 • měření času, vzdálenosti a rychlosti
 • STRAVA segmenty vyhodnocení tréninku - tréninkový efekt a zátěž
 • propojitelnost s čidly STRYD (wattmetr) a MOXY (oxymetr)
 • Body Battery Energy Monitor

Výhody pro Vás:

 • kamenné prodejny i e-shop
 • odborný personál na prodejnách
 • možnost okamžité výměny zboží na prodejně
 • rychlý záruční sevis
 • pozáruční servis (včetně výměny s doplatkem)

Tento produkt už není v nabídce!

010-02445-10
 • Popis produktu
 • Vlastnosti
 • Obsah balení

Details

Hodinky Garmin Forerunner 745 jsou přímým nástupcem modelu Forerunner 735XT. Na první pohled vypadají téměř identicky jako model Garmin Forerunner 945, ale v lehčí (47g) a menší variantě - s rozměry 43.8 x 43.8 x 13.3 mm jsou nižší o 3mm menší v průměru displeje a o 0,4mm nižší - a neobsahují mapy. Podobně jako Forerunner 945 jsou vybaveny veškerými sportovními aktivitami, včetně doplňkových funkcí, jako je bezkontaktní platba GarminPay a možnost uložení hudby, zde však pouze do kapacity 500 skladeb (Forerunner 945 mají 1000).

Hodinky Garmin Forerunner 745 jsou určeny jak pro náročné sportovce - nejnověji do hodinek přibyla možnost běhu na oválu a umí poradit, jak by měl vypadat váš příští běžecký nebo cyklistický trénink - tak i pro všestranného uživatele, který při rekreačním sportu požaduje přesnost, maximální kvalitu a spolehlivost. Rozměrově hodinky cílí zejména na dámskou část, jelikož skvěle sedí na středním a menším zápěstí.

Garmin Forerunner 745 nabízí funkce a technologie dostupné v podstatě všech nových modelových řadách - je zde podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay, vestavěný MP3 přehrávač, včetně možnosti stažení playlistů ze streamovacích hudebních služeb Spotify a Deezer (v případě, že máte prémiový účet), měření tepu při plavání, vyhodnocení frekvence dýchání a měření hladiny okysličení krve.

Výdrží na akumulátor se Garmin Forerunner 745 řadí mezi přístroje se střední výdržív režimu smarthodinek 7 dní a v GPS režimu až 16 hodin bez hudby a 6 hodin s hudbou. V extrémním režimu UltraTrac™ (záznam 1x za minutu s vypnutým optickým snímačem) až 21 hodin.

Garmin Forerunner 745 tedy nejsou jen pouhým sporttesterem, díky minimální velikosti a hmotnosti se dají používat i jako běžné hodinky. Pomocí stažitelných IQ Connect aplikací můžete přizpůsobit funkce i vzhled hodinek a zvolit například digitální nebo analogový displej. Samozřejmostí je možnost propojení hodinek s chytrými telefony (iOS, Android) a nabídka chytrých funkcí, mezi které patří upozornění na příchozí volání, čtení sms zpráv na displeji hodinek a řada dalších notifikací z chytrého telefonu, které využijete nejen v tréninku, ale i v práci nebo volném čase. Při propojení s chytrým telefonem je možné automaticky odesílat tréninkové záznamy z hodinek na tréninkový server jednoduše, ihned po dokončení tréninku.

Jako jeden z nejvyšších modelů sportovních hodinek značky Garmin, Garmin Forerunner 745 umí změřit a podrobně vyhodnotit opravdu širokou škálu sportovních disciplín. Ve výčtu najdete například: běh (venku i na běžeckém páse), jízdu na kole (venku i na trenažéru), plavání (venku i v bazénu), veslování (venku i na trenažéru), turistiku, lyžování (běžecké, sjezdové i skialp), in-line bruslení, SUP, fitness cvičení, triatlon, golf, jógu a řadu dalších. Z pokročilých tréninkových funkcí pak možnost plánování pokročilých intervalových tréninků, vyhodnocení VO2Max, laktátového prahu, vyhodnocení únavy Stress Score, vyhodnocení aerobní/anaerobní efektivity výkonu, doporučení doby regenerace, výpočet cyklistického FTP, určení klidového tepu, a mnohé další funkce. Samozřejmostí je kompatibilita s live segmenty STRAVA nebo Strava Suffer Score a rovněž kompatibilita s Training Peaks (přes TrainningPeaks IQ App). Funkce Body battery pak monitoruje aktuální stav tělesné energie.

Optický snímač je schopen měřit tep přímo na zápěstí a k měření tepu tak nepotřebují standardní hrudní pás. Měření tepu pomocí optického snímače je jednoznačně pohodlnější, má však i svoje úskalí. Hodinky by měly být na ruce optimálně utaženy a při zimních sportech se srdeční tep nedá měřit, pokud hodinky připnete přes rukáv. V případě tetování nebo v případě tmavších odstínů kůže může být funkčnost optického snímače omezená. Značka Gamin myslí u Forerunner 745 i na tyto situace a umožňuje kromě optického měření i možnost připojení klasického hrudního pásu a také speciálního běžeckého či plaveckého pásu.

Garmin Forerunner 745 má také připojení k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth. Propojení s mobilním telefonem umožňuje automatické odesílání tréninkových záznamů do tréninkového deníku Garmin Connect, okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati. Při propojených hodinkách s telefonem je možné pozvat přátele nebo diváky, aby sledovali na internetu váš výkon (Live Tracking). Hodinky pak každou minutu odesílají na tréninkový server informace o vaší pozici, tepu, tempu/rychlosti, výšce a všichni, kteří mají k dispozici link se mohou živě dívat na průběh sportovního výkonu. Je možné také na hodinkách sledovat příchozí volání, sms, či e-maily, apod. Při připojení sluchátek k mobilnímu telefonu, jsou hodinky schopné vás průběžně informovat o dosažených výsledcích.

Hodinky jsou kompatibilní s platformou Connect IQ, která umožňuje zdarma dohrání rozšiřujících funkcí nebo vzhledů hodinek.

Additional Information

Technologie displeje transflektivní MIP, barevný
Rozměry (ŠxVxH) 43.8 x 43.8 x 13.3 mm
Displej barevný, transflective MIP (Memory-in-Pixel)
Velikost displeje průměr 30,4 mm (1.2”)
Rozlišení displeje (š x v) 240 x 240 pixelů
Hmotnost 47 g
Typ baterie lithium-ion (dobíjecí)
Výdrž 16 h / 6 h / 21 h / 7 dní (GPS / GPS + hudba / UltraTrac / režim hodinek)
Režimy solárního nabíjení Ne
Odolnost proti vibracím ano
Voděodolnost 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Provozní teplota -20°C až +60°C
Funkce hodinek Ano
PC propojení USB, bezdrátově (Wi-FI)
Satelitní systémy GPS / GLONASS / GALILEO
Bluetooth ano
ANT+ Ano
Wi-Fi ano
Bezdrátové propojení mezi přístroji ano
Barometrický výškoměr Ano
Elektromagnetický kompas Ano
Snímač tepu ano, obsahuje
Teplota ano, snímač integrovaný, lze připojit tempe™ čidlo
Vibrační upozornění Ano
Ovládání hudby Ano
Zobrazení předpovědi počasí ano, přes Bluethooth telefonu
Vyhledání telefonu Ano
VIRB® - ovládání Ne
Smart notifikace (sms, email a hovor) Ano
Krokoměr ano
On-line sledování (LiveTrack™) ano
Porovnání aktivit Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu) Ano
Nastavitelná datová pole Ano
Odhad spálených kalorií Ano
UltraTrac Ano
Automatická rotace datových stránek Ano
Automatické spuštění nového okruhu Ano
Automatická pauza Ano
Pokročilé tréninkové funkce Ano
Záznam aktivit Ano
Upozornění na čas, vzdálenost, tempo, nastavené spálené množství kalorií, zóny srdečního tepu, neaktivitu
Kompatibilita se snímači ano, snímač srdečního tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, snímač výkonu, snímač výkonu (i jiný než Garmin - pouze přes ANT+™), tempe™, Varia™, VIRB®, elektronické řazení Shimano Di2, Running Dynamics Pod, STRYD wattmetr, MOXY oxymetr, s radarem, snímač švihu TruSwing™
Vestavěná paměť ano
Možnost dohrání map ne
Garmin Connect Ano
Track log (záznam prošlé trasy) Ano
Body zájmu (POI) ano, možnost přidání vlastních
Body / Trasy / Historie (prošlé trasy) 0 / 0 / 200 hodin aktivit
Connect IQ™ Ano
Automatická synchronizace s počítačem Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink) Ano
Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu) Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu) Ano
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě) Ano
Připravenost k tréninku - (měří ze srdečního tepu únavu)(pouze s HR Run, TRI) Ano
Odhad doby regenerace Ano
Akcelerometr Ano
Tréninkový efekt Ano
Dynamika běhu Ano
VO2 max Ano
Odhad laktátového prahu ano (s HR Run, TRI)
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově Ano
Plavání - bazén a příroda bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep) , příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep) , plavecké způsoby (rozpoznání), plavecký trénink (čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby)
Veslování Ano
Kompatibilita se snímačem rychlosti/kadence šlapání Ano
Profily pro více kol Ano
Kompatibilní s pedály Vector™ Ano
Segmenty (kompatibilní se Strava) Ano
Golfové funkce ano, vzdálenost odpalu, F/M/B (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu), vzdálenost layups/doglegs , scóre karta, vzdálenost k doglegu/layupu
Kde se nacházím? Ano
Východ/západ Slunce a Měsíce Ano
Kalendář pro lov/rybolov Ano
Výpočet plochy Ano
Jumpmaster Ano
Automatické nastavení cíle aktivity Ano
Upozornění na neaktivitu ano, graficky, vibrace
Vestavěný krokoměr Ano
Počítání schodů/pater pomocí optického čidla Elevate™
 • Forerunner 745 s černým silikonovým řemínkem
 • USB napájecí a datový kabel
 • český manuál

Příslušenství

Další podobné produkty